Магістри-міжнародники готуються до ювілею Альма- Матір

28 квітня 2023 року

У п’ятницю, 21 квітня о 9:00 відбулася чергова кураторська година студентів-магістрів групи МВ-22001м з Асатуровим С. К., куратором групи.

Цього разу вона майже повністю буда присвячена обговоренню питань щодо внеску групи і особисто кожного її студента у загальноуніверситетьські та факультетські і кафедральні заходи назустріч славному ювілеєві.
Група зокрема вирішила знов відвідати Музей НУБіП України з метою поглибити власні знання з історії та сьогодення Альма-Матір та узгодила день та час зустрічі в університеті для того, щоб ще раз пройтися його славетними стежками, уклонитись засновникам, видатним його постатям та тим, хто віддали своє життя заради нашого сьогоднішнього буття та навчання, а також ознайомитись з презентаціє історії НУБіП України присвячену 125-річчю університету.
Все це і ще чимало іншого магістри планують здійснити у перший травневий квітучий каштанами тиждень.

Протягом онлайн-зустрічі студенти задавали також чимало питань, що вони виникли впродовж всього навчального процесу, зокрема питання організаційного характеру.
Сергій Костянтинович нагадав про терміни написання магістерських робіт та пояснив можливі концепції співпраці між студентами та їхніми науковими керівниками.
Були питання і від студентів, що вони навчаються на індивідуальному графіку, адже з групи сім студентів проходять навчання саме у такий спосіб, або з причини роботи за спеціальностю, або ж з причини навчання в Поморському Університеті (в минулому Академії) в Слупську. Загалом, група задоволена проведенням навчального процесу в університеті попри військовий стан та побажали один одному мирного неба та гарних досягнень в навчанні.

 

 

Артур Бруслік,
староста групи МВ-22001м

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook