Напередодні Дня довкілля факультет землевпорядкування долучився до прибирання Голосіївського національного природного парку

15 квітня 2023 року
  Напередодні Дня довкілля, що відзначається у третю суботу квітня, студенти та викладачі факультету землевпорядкування НУБіП України доєдналися до екоакції з прибирання території Національного природного парку «Голосіївський», організованого Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.
  Коли ворог продовжує завдати непоправної шкоди довкіллю, особливо земельним, лісовим, водним ресурсам, важливо дбати і вживати заходів для збереження навколишнього середовища, формувати екосвідомість громадян, зберігати цінні осередки природи. У природних парках нашої країни зберігається унікальна екосистеми, що потребує постійного догляду і захисту. Тому, важливо проводити регулярні прибирання території, щоб зберегти природне багатство.
  Саме до такої акції долучилися студенти факультету землевпорядкування на чолі із деканом Тарасом Євсюковим і його заступником Олександром Шевченком. Також учасниками акції виступили й студенти й викладачі факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, керівництво і працівники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, екоорганізації. Всі вони об’єдналися, щоб навести лад в одній з улюблених локацій для відпочинку киян і гостей столиці.
  Розпочали захід із проведення інструктажу щодо правил техніки безпеки і правил збору сміття. Потому студенти 2 курсу факультету землевпорядкування, отримавши рукавички і пакети до сміття, відправилися на одну із 9 локацій. А згодом до них доєдналися Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець разом із його заступниками Сергієм Власенком, Євгенієм Федоренком, Олександром Краснолуцьким. Протягом кількох годин роботи, було зібрано майже 5 тон сміття. Варто зазначити, що під час акції, учасники виконали значну роботу з прибирання території парку, зібравши велику кількість відходів, які забруднювали навколишнє середовище. Найактивнішими студентами у прибиранні були Павло Гордієнко, Владислав Марку, Артур Радчук, Аліна Олексієнко, Марина Чижевська, Євгенія Ткачук, Ольга Тертишна, Давид Хандожко, Єлизавета Пономаренко, Євгенія Дрига, Микола Забуга та інші. Збереження природного багатства є важливим фактором підтримки природного балансу та зменшення впливу негативних факторів на довкілля.
 
 
  По завершенню толоки факультет землевпорядкування отримав подяку від Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця за особистий внесок у захист та збереження природної спадщини Київського Полісся та «зелених легень» столиці України – Національного природного парку «Голосіївський». Також студенти отримали квитки для відвідування Київського зоологічного парку.
 

  Щиро дякуємо кожному, хто доєднався до екоакції! Прибирання території парків та інших природних зон – це можливість внести свій вклад у збереження природного багатства нашої країни.

 
Ольга Пронь,

студентка факультету землевпорядкування 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook