Здоровий спосіб життя - сила нації

6 квітня 2023 року

   Здоровий спосіб життя - це комплексний підхід до збереження та покращення фізичного, психологічного та соціального благополуччя людини. Основними складовими здорового способу життя є: регулярна фізична активність, збалансоване харчування, прийняття достатньої кількості води, здоровий сон, зниження стресу та підтримка психічного здоров'я, відмова від шкідливих звичок, таких як куріння та вживання алкоголю. 

   
   Відтак, до мешканців гуртожитку № 2 завітали лікарі КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського району міста Києва. Серед присутніх фахівців лікарі терапевти, лікар гінеколог та психолог. Метою даної зустрічі стала популяризація здорового способу життя серед молоді. 
   Фахівці  медичної галузі обговорили зі студентами наступні тематики: профілактика інфекційних захворювань ГPBI, Covid19; запобігання СНІДу; статеві відносини: захист, консультації спеціалістів; наслідки паління, вживання алкоголю та наркотичних речовин; щеплення -  обовʼязковість і наслідки; здорове харчування, нутриціологія; шкода від фаст-фуду, вітамінів та харчових добавок; вплив на здоровʼя пігулок для схуднення, спортивних добавок, інʼєкцій краси; наслідки ігнорування обстежень стоматологів; відвідування сімейного лікаря, як сучасний тренд.
   Лікарі надали вичерпну інформації до кожної з обговорюваних тем, зокрема, про особливості роботи системи HELSI, адже вчасне звернення до відповідного спеціаліста здатне нівеліювати ризики наслідків проблем зі здоров’ям.
   Фахівцями були надані матеріали за темами Covid19, СНІДу, правильного харчування, шкоди паління, алкоголю, наркотиків. Студенти під час зустрічі стали активними учасниками діалогу, ставили запитання на які отримували кваліфіковані відповіді та інформацію про можливе відвідування того чи іншого спеціаліста.
Дякуємо лікарям за проведену зустріч!
Пам’ятаємо, що здоровий спосіб життя – це сила нації та непереможність!

Лариса КАРПЕНКО, 
заступник декана факультету 
аграрного менеджменту, 
вихователь гуртожитку № 2
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook