Мозгунова Дар'я – обирає факультет ветеринарної медицини НУБіП України

21 березня 2023 року
  Національний університет біоресурсів і природокористування України є одним із провідних закладів освіти, науки і культури в Україні. До складу Університету входять ряд структурних підрозділів серед яких і факультет ветеринарної медицини. На факультеті навчається понад 1300 студентів. Професійна підготовка лікарів ветеринарної медицини відбувається за стандартами вищої освіти, адаптованими до кращих світових освітніх програм. Випускники факультету добре обізнані з теорією, володіють новими технологіями, здатні вирішувати складні завдання в галузі ветеринарної медицини і аграрного виробництва. Серед бажаючих навчатися у Національному університеті біоресурсів і природокористування України й Мозгунова Дар’я В’ячеславівна.

  • Представтесь та розкажіть про себе.

— Мене звати Мозгунова Дар’я. Мені 19 років. Народилася та проживаю у місті Києві. Наразі я є студенткою ІІ курс КМК ім. Гавося. Навчаюся за спеціальністю 223 «Медсестринство». Після закінчення цього навчального року, маю бажання вступити до НУБіП України на факультет ветеринарної медицини. Закінчую навчання у КМК ім. Гавося тому, що хочу отримати спеціальність та освіту яка мені до душі.

  • Чому обрали саме цей університет та факультет зокрема?

— Тому, що хочу отримати престижну вищу освіту. Здобути професію, яка мені до душі ще з дитинства. Раніше, на жаль, в мене не було можливості вступити на бажану спеціальність до бажаного університету за сімейними обставинами. Переглянувши рейтинги ветеринарних факультетів України, зробила висновок, що НУБіП України – саме той університет, що мені потрібен. Факультет ветеринарної медицини в рейтингу знаходиться на першому місці серед факультетів ветеринарної медицини України і я впевнена, що саме він дасть мені можливість розвитку, хороший старт і високу конкурентоспроможність на ринку праці. Також факультет розміщений у мальовничій зеленій зоні м. Києва.

  • Як Ви вважаєте, чи є перспектива в подальшому здобутті вищої освіти?

— Так, я хочу отримати вищу освіту за якою буду працювати та постійно вдосконалюватися і яка буде мені подобатися.

  • Чим вам подобається дана спеціальність?

— Я обожнюю тварин. Наразі я – Зоо-Волонтер у прихистку для тварин. Беру на перетримку тварин з притулку поки їм не знайдуть сім’ю, допомомагаю їм соціалізуватися. Хочеться і надалі професійно допомагати тваринам, а для цього необхідно отримати відповідні знання та навички.

  • Чим займаєтесь у вільний час?

— Люблю малювати і граю в шашки.

  • Які очікування від навчання в НУБіП України?

— Отримання хорошої освітньої бази, яку буду активно використовувати у своїй майбутній професії. Все інше буде залежати від мене.

  • Як ви ставитесь до дистанційного навчання в умовах воєнного стану?

— Звикла до такого навчання, але хочеться і очного навчання.

  • Про що мрієте?

— Щоб закінчилася війна.

  • Що б Ви хотіли побажати своїм ровесникам-абітурієнтам?

— Ставитися до вибору професії виважено. Ніколи не вступати туди, куди скажуть батьки, родичі, опікуни тощо, а вибирати професію, яка вам до душі.

  • Дякую за розмову та чекаємо Вас в лавах студентів НУБіП України!

 

Тетяна Палюх,
доцент кафедри терапії і клінічної діагностики

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook