Підвищення кваліфікації НПП кафедри обліку і оподаткування з біржової справи

22 лютого 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

У період з 23.01.2023р. по 28.01.2023р. викладачі кафедри обліку і оподаткування: Наталія ЦАРУК, Анна МИХАЙЛЕНКО та Ольга ПАНЧЕНКО пройшли курс підвищення кваліфікації фахівців з біржової справи для науково-педагогічних, педагогічних працівників та здобувачів закладів вищої освіти, організатором яких була кафедра організації підприємництва та біржової діяльності економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України за участі:

  1. Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
  2. Міністерства аграрної політики та продовольства України
  3. Асоціації працівників вищих аграрних закладів освіти «Агроосвіта»
  4. Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies (IAMO)
  5. Української енергетичної біржі
  6. Аграрної біржі
  7. Міжнародної компанії «Сингента» 8. Консалтингової компанії «Barva Invest»

У процесі курсів професійно та детально розглянули питання щодо сучасного стану на напрямів розвитку вітчизняного та світового ринків капіталу та організованих товарних ринків. Основна увага була акцентована на обговоренні таких актуальних питань: аграрна торгівля в контексті Європейської інтеграції України; наслідки російської війни для АПК України та для глобальної продовольчої безпеки; особливості регулювання вітчизняного біржового ринку у відповідності до вимог Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки»; особливості ціноутворення на міжнародних та вітчизняних ринках капіталу; фундаментальний та технічний аналіз на ринках капіталу та організованих товарних ринках; біржова спекуляція, кліринг та система біржових розрахунків на ринках капіталу та організованих товарних ринках; біржова торгівля енергоресурсами в Європі та Україні; практичний досвід освоєння сучасних технологій інтернет-трейдингу на ринках капіталу та організованих товарних ринках; психологічна стабілізація людини («ефект біржового натовпу»).

По закінченню навчання науково-педагогічні працівники отримали сертифікати з обсягом навчального часу 45 годин (1,5 кредити ЄКТС).

Наші викладачі продовжують приймати активну участь у заходах, що проводяться НУБІП України та зосереджуються на своєму професійному розвитку. Бажаємо успіхів та зичимо всім миру і перемоги!

Наталія ЦАРУК, в.о завідувача кафедри
обліку і оподаткування
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook