Валерія Мустафіна – студентка 2 курсу юридичного факультету – другий рік поспіль стала чемпіонкою Європи з класичного пауерліфтингу

2 грудня 2022 року
   25 листопада 2022 року в Республіці Польщі пройшли змагання чемпіонату Європи з класичного пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат (ІІ ранг). Чемпіонкою у змаганнях серед дівчат віком 14-18 років у багатоборстві у ваговій категорії до 47 кг другий рік поспіль стала Валерія МУСТАФІНА – студентка юридичного факультету, 2 курсу, 3 групи.
 

   У класичному пауерліфтингу спортсмени змагаються у трьох вправах і визначають першість за сумою цих трьох вправ. В окремих вправах Валерія виборола дві золоті медалі у вправах жим лежачи з результатом 57,5 кг і в становій тязі – 135 кг та срібну медаль в присіданні подолавши вагу 87,5 кг, покращивши на 5 кг свій результат минулого року. Результат в сумі багатоборства становить 280 кг.

   На чемпіонаті Європи команда українських дівчат зайняла 3 місце серед інших європейських країн.
  З кінця лютого цього року тренування були зупинені. Довгих 4 місяці простою, що дало свої відбитки на результатах. Але з початку червня тренувальний ритм відновився і спортсмени почали підкорювати нові вершини. Бригада тренерів – Олена КВАРТИЧ та Юрій ЛИКОВ зробили неабиякий внесок у цю перемогу. Юрій ЛИКОВ зараз вступив до лав ЗСУ тож тренування з ним були дистанційні. Олена КВАРТИЧ надавала неабияку підтримку на місці та корегувала тренувальний процес.
   Потім прийшли часи «black out» – перебої із світлом або взагалі його відсутність. Але ми українці незламна нація, нескорені. Тренування проводили з ліхтарями, спортсмени підтримували один одного та змогли дійти до бажаного результату.
  Перед змаганнями Валерії вручили посвідчення майстра спорту України.

 

Вітаємо спортсменку з видатним досягненням, бажаємо і надалі прославляти Україну на міжнародній арені!

 


В’ячеслав ПАРХОМЕНКО,
заступник завідувача кафедри фізичного виховання
зі спортивної роботи

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook