Вітаємо випускників 2022 року!

4 липня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

1 липня, у день заснування навчального закладу відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам освітнього ступеня «Бакалавр».

І хоча переважна більшість з них, як ми всі твердо переконані, невдовзі продовжить навчання на магістерських програмах, все-таки цей день – день підведення підсумків.

Сьогодні наша Україна відстоює свою незалежність і соборність, своє майбутнє. Кожен робить свій внесок у Перемогу над російським агресором: шестеро співробітників інституту та 21 студент перебувають у лавах Збройних сил України.

Та, нажаль, є і ті, хто поклали на вівтар Перемоги України найцінніше – своє життя:

  • випускник 2012 року спеціальності «Облік і аудит» Костянтин Кропива,
  • випускник 2017 року спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Андрій Березан,
  • випускник 2020 року спеціальності «Менеджмент» Станіслав Прощенко.

Їх пам’ять та пам'ять всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Зі словами вітання, вдячності, підтримки до випускників звернувся директор інституту Василь Лукач. «Це унікальний випуск, адже сьогодні ви творите історію навчального закладу, якому виповнюється сьогодні 127 років, історію нашої держави. Випускається багато професійних, талановитих і креативних студентів. Ми пишаємося вами, вашими здобутками. Попереду їх буде ще багато в професійні діяльності, чого я вам і бажаю. Не припиняйте навчатися, розвивайтеся і рухайтеся тільки вперед!».

З рук одного з ініціаторів заснування інституту, губернатора Чернігівської області 1999-2002 років, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту та державної служби Національного університету «Чернігівська політехніка», голови ради роботодавців інституту Миколи Бутка свій документ про базову вищу освіту отримали випускники факультету агротехнологій та економіки. Випускників груп БО 181, БО 202ск, БА 181 вітали декан Галина Македон та куратори Ольга Безпала та Анатолій Іванько. (фото тут)

З приємністю директор вручив дипломи освітнього ступеня «Бакалавр» випускникам спеціальностей «Агроінженерія» (групи БМ 181 та БМ 192ск) та «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» (група БТ 181). (фото тут)

Випускникам спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (групи БЕ 181 та БЕ202ск) дипломи вручав декан факультету інженерії та енергетики 2017-2022 років, головний інженер інституту Анатолій Кушніренко. (фото тут)

До щирих привітань долучилися декан факультету Володимир Василюк та куратори Валентина Ожема, Надія Шейко, Микола Ікальчик.

Благословив випускників Благочинний Чернігівської єпархії Православної Церкви України, настоятель Ніжинського Собору Всіх Святих, волонтер, капелан, народний Герой України, протоієрей Сергій Чечин.

У цей знаменний день директор інституту Василь Лукач та голова ради роботодавців Микола Бутко вручили диплом професора кафедри менеджменту та аграрної економіки доктору економічних наук Анатолію Іваньку.

Особлива подяка та щира вдячність і шана за самовіддану, багаторічну і сумлінну працю прозвучала на адресу завідувачки навчально-виробничої лабораторії технології переробки і приготування продукції Наталії Крисько. 27 років своєї трудової діяльності Наталія Анатоліївна присвятила інституту, вкладаючи свою душу і талант.

І звичайно ж, куди без пісні. Навіть в такі часи наших випускників привітала Світлана Ігнатова та разом з ведучими наголосила, що «Все буде Україна!»

Дорогі наші випускники-бакалаври!
Щастя вам у кожній миті, успіхів у кожній справі,
любові та добробуту у Ваших родинах.
Не зупиняйтесь на досягнутому. Вперед до нових вершин,
а ми завжди Вам допоможемо їх підкоряти.
Вітаємо випускників з отриманням диплому бакалавра
і бажаємо їм успішного вступу до магістратури інституту та НУБіП України!

Ірина Демчук, заступник директора
з навчально-виховної роботи
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook