СТУДЕНТИ 3 КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ СКЛАЛИ ІСПИТ З ДИСЦИПЛІНИ «ПАТОФІЗІОЛОГІЯ ТВАРИН»

5 червня 2022 року
Хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка

   Не зважаючи на те, що навчальний 2021/2022 рік був складним у зв’язку з епідемією коронавірусу та війною росії проти України більшість занять пройшли у дистанційній формі.

   Так, з 23 травня по 3 червня 2022 року згідно з графіком екзаменів, який затверджений начальником навчальної частини НУБіП України, здобувачі вищої освіти 3 курсу повного терміну навчання факультету ветеринарної медицини склали іспит з дисципліни «Патофізіологія тварин».

   В період навчання більшість здобувачі вищої освіти виконали лабораторні заняття та здали всі модуля. Протягом семестру допомогу у навчанні здобувачам вищої освіти надавали науково-педагогічні працівники кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка академік Анатолій Мазуркевич, доцент Юрій Харкевич, старші викладачі Тарас Савчук, Роман Бокотько та Руслана Постой, які постійно контактували із студентами, надаючи консультацію з необхідних питань.

   Також, здобувачі вищої освіти використовували електронний навчальний курс дисципліни «Патофізіологія тварин», який розміщений на платформі Elearn (https://elearn.nubip.edu.ua/course/view.php?id=1777).

   Науково-педагогічні працівники під час дистанційного навчання із здобувачами вищої освіти опрацювали відповідні теми з дисципліни та постійно проводили обговорення відповідних тем у формі відеоконференції з використанням платформи Webex.

 

   Екзамен був проведений в дистанційному режимі з використання платформі Elearn (https://elearn.nubip.edu.ua/course/view.php?id=1777). Екзамен в даних групах проводився у два етапи. На першому етапі кожний здобувач вищої освіти опрацьовував білет, який складався з 10 тестових завдань і 2 відкритих питань і відправляв на перевірку. Другий етап складався із співбесіди з використанням платформи Webex згідно з графіком з ідентифікацією студента та перевірки знань.

 

 

 

   Академічна успішність студентів в цілому по курсу становить 85 %. Це студенти, які опанували викладені лекції, виконали завдання з лабораторних і самостійних робіт та успішно склали модулі. Інші 15 % студентів були недопущені до складання екзамену у зв’язку з невиконанням навчального плану.

 

   Вітаємо студентів з успішною здачею екзамену і бажаємо успіхів у подальшому навчанні. Всім бажаємо здоров’я і мирного неба над головою!

Ми переможемо!
Слава Україні!

Тарас Савчук, старший викладач кафедри
хірургії і патофізіології ім. акад. І. О. Поваженка

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook