Гра «Покажи!» - чудовий інструмент у «ВІЗУАЛізації термінологічного словника»: кафедра ТІДП вчергове довела дієвість інтерактивних ігор

September 8, 2023

Навесні цього року викладачки Анна Мельник, Олена Чомахашвілі і Світлана Авраменко запропонували гру «Покажи!», яку вони як модератори провели її на тодішньому 1 курсі юридичного факультету. Цього тижня вони знову її апробували.

 

Правила незмінні: студентам були надані кольорові картки, на яких було зазначено юридичні терміни та їх пояснення. Після того, як студенти ознайомилися з текстом на картках, згідно з правилами гри, їм потрібно було пояснити це визначення словами та відтворити жестикуляцією. Перемога напряму залежала від кількості зібраних карток.

 

 

За результатами гри призові місця були розподілені так.

1 місце Діана Касинець;

2 місцеДарʼя Цимбалюк;

3 місцеАльона Топчій, Анна Захарченко.

 

Активну участь у грі прийняли: Софія Мельник, Інна Гриб, Марія Дишель, Єгор Штепура, Владислав Кравицький, Каріна Карацюба, Анна Бессараб, Каріна Юськова.

 

Модераторки гри висловлюють вдячність викладачам кафедри теорії та історії держави і права Ірині Єрмоленко, Ірині Андрушко, Тарасу Панталієнку за допомогу у залученості студентів-першокурсників до заходу.

 

Кафедра теорії та історії держави і права

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook