Навчальний тренінг щодо використання сучасних методів арбористики

21 травня 2013 року
ННІ лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України

21 травня 2013 року біля І навчального корпусу НУБіП України за ініціативою кафедри ландшафтної архітектури і садово-паркового будівництва був проведений тренінг щодо використання сучасних методів арбористики з лікування і оздоровлення пам’ятки природи “Дуба академіка Погребняка”, що був сильно ушкоджений упродовж зимового періоду 2012-1013 року. Робота проведена з метою збереження вікового історичного дерева для майбутніх поколінь і приведення його до безпечного стану для численних відвідувачів цієї частини території університету.

На тренінгу були присутні студенти, співробітники і викладачі ННІ лісового та садово-паркового господарства.

Для учасників тренінгу фахівці-арбористи показали сучасні технології входження у крони дерев за допомогою альпіністських технологій та техніку обрізки і формування крон вікових дерев за допомогою спеціалізованих ручних і бензомоторних інструментів.

З метою збереження і популяризації інформації про вікові історичні дерева у найближчий дні будуть проведенні роботи з організації території біля “Дуба академіка Погребняка” (встановлення декоративної огорожі та інформаційного щита про життєвий і творчий шлях академіка П. С. Погребняка – відомого українського вченого, розробника лісової типології).


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook