Зустріч керівництва Національного університету біоресурсів і природокористування України з представником Японського агентства міжнародної співпраці (Japanesе International Cooperation Agency (JICA).

2 листопада 2012 року
31 жовтня 2012 року відбулася робоча зустріч керівництва Національного університету біоресурсів і природокористування України з представником Японського агентства міжнародної співпраці (JICA).
Японське агентство міжнародної співпраці представляв заступник директора департаменту розвитку сільського господарства вказаного агентства пан Кіношіта Йошінобу. Від університету участь у зустрічі взяли ректор академік Д.О.Мельничук, помічник ректора з міжнародних питань М.С.Ващик, директор ННЦ міжнародної діяльності А.В. Бобровицтький, начальник НДЧ А.М. Білоус, директор Українського ННІ якості біоресурсів та безпеки життя С.Д. Мельничук, директор ННІ бізнесу А.Д. Діброва, декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Л.В. Баль-Прилипко, завідувач кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів ім. проф. М.К. Шикули А.Д. Балаєв та доцент О.Л. Тонха.
Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо детального вивчення потреб та пошуку інформації відносно можливості проведення програм співпраці в агропромисловому та природоохоронному секторах України.
За результатами проведеної зустрічі Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) та Japanesе International Cooperation Agency (JICA) висловили свою зацікавленість у розвитку співробітництва.
НУБіП України зацікавлений у таких напрямках технічного співробітництва, що є пріоритетними і для JICA:
- Участь у проекті підготовки техніко-економічного обґрунтування (Feasibility Study) для Наукового парку університету, що знаходиться у стадії реєстрації.
- Проект взаємодії японських компаній зайнятих у сфері біотехнологій, рослинництва, тваринництва, управління лісами з українськими компаніями в рамках Наукового парку.
- Започаткування спільних досліджень у галузях біотехнології, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, продовольчої безпеки.
- Проведення спільних досліджень та створення пілотних моделей розвитку сільських територій.
- Обмін досвідом у галузі біосоціоекономічних моделей, що добре себе зарекомендували в Японії.
- Постійний діалог: обмін студентами, аспірантами та науковцями з метою поширення знань про наші країни.
- Обмін досвідом з провідними японськими науково-дослідними центрами у галузі біоенергетики та скорочення викидів парникових газів.
 
Національний університет біоресурсів і природокористування України готовий взяти на себе роль провідної наукової та навчальної установи по координації двостороннього співробітництва з перерахованих вище напрямів.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook