Профорієнтація в дії: викладачі факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК провели відкритий урок з хімії для ліцеїстів столиці
Попри всі негаразди, які переживає наша країна, життя триває й має тривати! Час іде, а це означає, що незабаром учням випускних класів доведеться обирати свій подальший шлях.
У житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Один з них молодим людям доводиться робити ще у школі. Це вибір майбутньої професії. І віднестися до цього вибору потрібно як до початку нового цікавого життєвого етапу, а не як до необхідності. Людині, що обирає свій професійний життєвий шлях, потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси.
З метою полегшення вибору університету та майбутньої професії відбулася профорієнтаційна зустріч учнів старших класів ліцею №45 м. Києва з викладачами кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів доцентами Валентиною Ісраелян та Богданою Леоновою.
Під час зустрічей школярі отримали унікальну можливість дізнатися більше про спеціальності 181 «Харчові технології» та 229 «Громадське здоров’я» та які перед тобою відкриваються можливості навчаючись на факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК в НУБіП України.
Майбутнім студентам було надано детальну інформацію про освітні програми факультету, про перспективи навчання, умови проживання в гуртожитках, дозвілля, можливості подальшого працевлаштування та міжнародного стажування студентів.
Профорієнтаційна зустріч відбувалася з використанням елементів тренінгу поринувши у світ флейвористики, яка викликала в слухачів неабияку активність та зацікавленість. Обговоривши зі школярами важливість вивчення кожного предмету шкільної програми, Богдана Леонова наголосила, що сучасна хімія являє собою величезну галузь людських знань і відіграє важливу роль у житті суспільства. Сьогодні не можна назвати жодної сфери виробництва, де б людина не стикалася з хімією. Практично все наше життя, наше здоров'я, наш настрій тісно пов'язані з численними речовинами, що нас оточують, і хімічними процесами, що відбуваються навколо нас і всередині нас, що допомогло учням розширити кругозір щодо вибору професії.
У процесі роботи молоді люди дійшли вмотивованого висновку – зараз важливо приділяти зусилля і час на покрокові дії, які будуть надійним ґрунтом для подальшої професійної реалізації.
Школа – це не лише місце, де можна здобути знання, це також і місце, де в серце кожної дитини вкладають людяність, толерантність, милосердя, доброзичливість.
Дякуємо за чудову екскурсію шкільним музеєм заступнику директора з навчально-виховної роботи Чернюк Галині Петрівні та очільниці музею Москаленко Валентині Павлівні, за відродження духовності серед підростаючого покоління, виховання й прищеплення тих моральних засад, що дають можливість кожному бути активним учасником державотворення.
Викладачі факультету щиро сподіваються, що їх робота не буде даремною і допоможе зробити правильний вибір майбутнім абітурієнтам.
Бажаємо кожному з вас впевненості у собі, у своїх силах, непохитно вірити в свій успіх, у свою велику мету, в свою щасливу долю!
Валентина Ісраелян,
доцент кафедри технології м'ясних,
рибних та морепродуктів