Посвята в студенти у Бережанському фаховому коледжі

2 жовтня 2023 року
  Наш Бережанський фаховий коледж завжди був місцем, де молодь знайомилася зі світом знань, але цьогоріч студенти також стали свідками того, як цей світ змінюється навколо них. В ці непевні часи, коли наша Україна переживає війну та нестабільність, наш коледж продовжує відзначати важливі події в житті молодих людей. 28 вересня відбулася одна з перших подій у житті кожного студента нашого коледжу – посвята в студенти, яка згуртовує, допомагає оригінально зустріти першокурсників, привітати їх із початком цікавого студентського життя, допомагає влитись у колектив.

24

  Урочиста частина розпочалась з привітання голови студради Марти ОСТРОВСЬКОЇ, яка наголосила на тому, що Студентська рада завжди готова бути представниками та підтримкою в усіх питаннях, які цікавлять студентство.

511131491071268131615192018

  Пізніше, кожна група яскраво та унікально представиласебе та показала свій колективний дух та індивідуальність. За продемонстровану креативність першокурсники отримали  подарунки від Студентської організації. Цікавими й веселими були конкурси, які проводили ведучі (студенти групи К-21 Вікторія КУКУРУДЗА та Артур СЄДАНАВ).

17

  На завершення свята з теплими словами та побажаннями виступила директорка коледжу Світлана ПИЛИПИШИН. Очільниця побажала першокурсникам вірити у свій потенціал та здатність здійснювати свої найзаповітніші мрії, а також не боятисябрати  участь у студентських конкурсах, адже це допомагає розширити можливості студентів та створити незабутні спогади.

  Важливо зазначити, що посвята в студенти стала для першокурсників не лише відзначенням початку навчання у нашому коледжі, але й символом міцності та рішучості цієї молоді стати лідерами в майбутньому. Вони розуміють, що освіта є інструментом для зміни світу, і навіть в умовах війни вони готові брати на себе цю відповідальність.

Дарина Островська,
голова інформаційного комітету
Студентської організації коледжу

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook