INTERACT Staff Week: Вадим Ткачук, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку виступив лідером воркшопу про розвиток потенціалу вищої освіти

8 вересня 2023 року
  Цього тижня Вроцлавський університет наук про навколишнє середовище та життя приймає понад тридцять науковців та представників десяти українських університетів у рамках проєкту INTERACT.
  Тиждень персоналу, що відбувся з 4 по 8 вересня, є одним із основних заходів проєкту INTERACT. Вони також включають наукові стажування науковців з України, літні школи для українських студентів та активну участь представників українських університетів у засіданнях консорціуму EU GREEN.
  У рамках тижня персоналу представники десяти українських університетів прослухали лекції та презентації науковців Вроцлавського університету наук про довкілля та життя, спеціалістів Освітнього центру IDEA або тих, хто працює в структурах програми Horizon Europe та директором Програмного офісу для інституцій NAWA Катажиною Алексі, яка розповіла про те, яку діяльність та активності запроваджує Агенція для підтримки розвитку України. Рута Зарнаускайте – керівник підрозділу «Horizon Europe Association» від Європейської комісії прочитала лекцію про можливості підтримки України у сфері досліджень та інновацій. У п’ятницю проф. Вадим Ткачук, проректор Національного університету біоресурсів та природокористування виступив лідером воркшопу про розвиток потенціалу вищої освіти.
  Чудовим прикладом успішної співпраці в рамках консорціуму EU GREEN стали семінари доктора Шона Маккарті, професора Університетського коледжу Корка та керуючого директора Hyperion Ltd, ірландської компанії, яка розробляє навчальні курси для дослідників. Варто зазначити, що завдяки зусиллям ірландських партнерів з консорціуму EU GREEN доктор Маккарті проводить воркшопи під час тижня персоналу pro publico bono.
  – Проєкт INTERACT спрямований на підвищення компетенції та кваліфікації наших партнерів – ми також навчаємо, як писати заявки, і які журнали отримують найвищі бали, – каже Кшиштоф Кафарскі. – Ми сприймаємо цей проєкт як інвестицію в їхній потенціал.
  На думку Кшиштофа Кафарскі, директора Департаменту міжнародних відносин «Головне – поділитися з нашими сусідами знаннями та досвідом відданого європейського консорціуму. Ми хочемо допомогти українцям побудувати мережу контактів у Європі для – як ми сподіваємося – найближчого, післявоєнного майбутнього, і ми хочемо виділити кошти, які є в нашому розпорядженні, на розвиток, який буде помітний у довгостроковій перспективі”.
  Основною метою проєкту INTERACT є залучення українських університетів-партнерів до зустрічей та інших заходів консорціуму EU GREEN. Весь проєкт фінансується Національним агентством академічного обміну Польщі (NAWA).
  Безпосереднім результатом проєкту стане створення міжнародної мережі університетів як основа для довгострокової тісної співпраці між консорціумом EU GREEN та університетами України. Це дозволить консолідувати та формалізувати існуючі зв’язки та розширити міжінституційну співпрацю.
  Довгостроковим ефектом стане розбудова потенціалу українських університетів на міжнародній арені через їх популяризацію під час багатьох заходів, організованих у рамках проєкту EU GREEN.
 

  INTERACT Staff Week тривав з 4 по 8 вересня. Детальніше про весь проєкт можна прочитати на сайті.

 
ННЦ міжнародної діяльності

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook