Юлія Невкрита та Єлизавета Філіпова: бути магістрами спеціальності «Соціально-психологічна реабілітація» - запорука успішного майбутнього

22 липня 2023 року

      Магістратура за спеціальністю  «Соціально-психологічна реабілітація» - це ще півтора корисних року, протягом яких можна продовжувати формувати коло своїх професійних інтересів, отримати нові знання, вміння та навички. Магістратура – це період активного студентського життя, коли максималізм і бажання домагатися висот просто досягають найвищого рівня.

Юлія Невкрита та Єлизавета Філіпова у цьому році отримали дипломи за освітнім ступенем «Бакалавр» спеціальності «Соціальна робота» та вирішили продовжувати навчання за освітньою програмою «Соціально-психологічна реабілітація».

-  Вітаю. Юліє, розкажіть трішки про себе та про навчання в університеті.

-  Мене звати Юлія, я з смт. Озерного, що на Житомирщині. Ще на початку мого навчання мене привабила спеціальність «Соціальна робота» тим, що я мріяла допомагати людям, а соціальний працівник працює з тими, хто потребує допомоги: психологічної, соціальної, матеріальної, консультативної. Ми мали цікаві та професійно-корисні дисципліни. Навчатися було дуже цікаво, бо викладачі кафедри прагнуть поряд з теоретичним матеріалом проводити практичні: тренінги, рольові ігри, інтерактивні заняття.

-  Плануєте продовжувати навчання в магістратурі за спеціальністю «Соціально-психологічна реабілітація»?

- Так, безперечно. Це важливий крок для мого успішного майбутнього. Нині ця професія – не лише перспективність для мене, але й необхідність для моєї країни. Професія соціального працівника є складною, але необхідною для суспільства. Соціальна робота неймовірно цікава, служить на благо, дарує людям надію, відстоює права тих, від кого відвернувся світ та повертає у суспільство тих, хто не міг в ньому втриматися, дарує життя у всіх значеннях. Саме тому соціальна робота для мене — не лише професія, але й покликання, найвищою нагородою за яке є людська шана та вдячність.

-  Можливо, маєте декілька порад для майбутніх студентів-колег?

-  Звісно. По-перше, бути різносторонньою особистістю та проживати студентське життя на максимум. Відвідуйте всі запропоновані заходи та зустрічі, беріть участь в конференціях, активно працюйте під час навчальних практик, урізноманітнюйте ваше студентське життя. Займайтесь не тільки розумовим, але і фізичним самовдосконаленням. Студентство — це не лише важливий етап у вашому житті, але і дуже різноманітний та пізнавальний.

По-друге, під час навчання в університеті я не марнувала часу та раджу всім теж бути активними. За 4 роки я встигла отримати диплом бакалавра зі спеціальності «Соціальна робота» та «Право», адже навчалась паралельно за двома спеціальностями. А також я навчалась на військовій кафедрі та отримала звання «Молодшого лейтенанта» (офіцер запасу).

-  Єлизавето, доброго дня. Розкажіть будь ласка про себе та чим захоплюєтесь. Які яскраві спогади можете згадати з періоду навчання?

-  Доброго дня. НУБіП України обрала за найкращими відгуками знайомих та друзів, що навчались тут. Також мені сподобались умови навчання та вигідне розташування нашого університету, оскільки я проживаю поблизу Києва, в гарному місті Васильків.

 

-  Чим був вмотивований вибір спеціальності «Соціально-психологічна реабілітація»?

-  Колись в десятому класі мені було потрібно визначитись з майбутньою професією. Я розуміла, що це дуже важливе рішення. Почала аналізувати ким я себе бачу і що саме мені подобається. Ще з 12-річного віку мені подобається допомагати людям. Я дуже емпатійна людина, тому співпереживала кожній історії. Потім коли мені було тринадцять в моєму житті відбулась трагедія, в мене вбили сестру. Так як це співпало на підлітковий вік, переживала я це дуже складно. Але незважаючи ні на що я змогла з цим справитися та допомогла пережити це моїм молодшим сестрам. І з того часу я зрозуміла, що хочу допомагати людям справитися з їхніми переживаннями та емоціями. Тому я обрала спеціальність «Соціальну роботу», а тепер обираю програму «Соціально-психологічна реабілітація».

Розмову вела старший викладач кафедри соціальної роботи та реабілітації Каріна ВЛАСЕНКО

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook