У Руськополянському лісництві облаштували місця для забору води на випадок пожеж

29 квітня 2021 року
Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

 У разі виникнення пожежі надважливо, щоб усі заходи для пожежогасіння були здійснені вчасно та оперативно, тоді вогонь буде швидко локалізовано та ліквідовано.

У ході підготовки до пожежонебезпечного періоду нещодавно у Руськополянському лісництві Черкаського держлісгоспу облаштували пункти для заправки пожежних автомобілів водою.

Як повідомив лісничий Руськополянського лісництва Ігор Ткач, загалом по підрозділу рахуються дві водойми, які використовують з протипожежною метою. Перша – це озеро «Осока», що знаходиться неподалік самого лісництва у селі Руська Поляна. Водойма має важливе значення не лише на випадок лісових пожеж, а й в цілому для населеного пункту, оскільки багато домоволодінь розташовані вздовж лісового масиву. Лісівники розчистили озеро та відновили пірс для під’їзду пожежного автомобіля і заправки його водою.

Ще одна протипожежна водойма та під’їзд для забору води пожежним автомобілем знаходиться на Ірдинських заплавах. Її використовують у випадку загорань у лісових масивах, що трапляються далеко від Руської Поляни.

Готовність до пожежонебезпечного сезону – це головне завдання для лісівників. Проте традиційно лісівники звертаються до громадян з проханням обережного поводження з вогнем. Будемо обачними – уникнемо негативних наслідків для нашого довкілля.

 

Джерело: Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

https://lis-ck.gov.ua/?p=26500

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook