Сторінка магістра 2020

Факультет тваринництва та водних біоресурсів

спеціальність 204 – „Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”

денної форми навчання 

Вибірковий блок «Технологічний менеджмент у свинарстві»

1.

Вершинін Владислав Олегович

2.

Громоздін Володимир Анотолійович

3.

Дигодюк Володимир Петрович

4.

Єфимищ Влад Вадимович

5.

Заяц Марія Віталіївна

6.

Іванюк Олександр Євгенович

7.

Комар Ростислав Ігорович

8.

Короткий Василь Вікторович

9.

Крамар Владислав Віталійович

10.

Красножон Олексій Володимирович

11.

Огнєв Євген Сергійович

12.

Оліферчук Юрій Олександрович

13.

Петренко Максим Васильович

14.

Рубан Ірина Вячеславівна

15.

Ситнік Ігор Віталійович

16.

Федай Роман Юрійович

17.

Христян Валерія Олегівна

Вибірковий блок «Сучасні технології промислового птахівництва»

1.

Антонюк Надія Іванівна

2.

Гончар Дмитро Сергійович

3.

Калініченко Анна Сергіївна

4.

Купрієнко Вікторія Олексіївна

5.

Курильчук  Марина Леонідівна

6.

Куць Дмитро Михайлович

7.

Маринін Олександр Михайлович

8.

Марчук Юлія Віталіївна

9.

Мельничук Владислав Олегович

10.

Панасюк Тарас Олександрович

11.

Поліщук Артем Іванович

12.

Соловей Богдан Іванович

13.

Цюрко Володимир Романович

Вибірковий блок «Спеціальне тваринництво»

1.

Афанасенко В’ячеслав Олександрович

2.

Богаченко Андрій Сергійович

3.

Ірклієнко Наталія Петрівна

4.

Колич Галина Миколаївна

5.

Макаров Богдан Іванович

6.

Сарана Юлія Сергіївна

7.

Слободенюк Марія Миколаївна

8.

Труневич Андрій Олександрович

9.

Христюк Петро Павлович

10.

Яременко Мирослава Володимирівна

Вибірковий блок «Технології продуктивного використання потенціалу бджолиної сім’ї»

1.

Аллахвердієва Севіль Джаміліївна

2.

Безперстова Дар’я Олексіївна

3.

Карандєєва Юлія Костянтинівна

4.

Матвійчук Віталій Сергійович

5.

Невський Микола Сергійович

6.

Пилипчук Марко Вікторович

7.

Харченко Ігор Олегович

Вибірковий блок «Молочне скотарство»

1.

Батора Валентин Васильович

2.

Вермій Вікторія Павлівна

3.

Дубенко Дмитро Володимирович

4.

Івасенко Констянтин Миколайович

5.

Ковальчук Юрій Сергійович

6.

Куцан Анна Миколаївна

7.

Лала Анна Олександрівна

8.

Лень Валерія Русланівна

9.

Луценко Вікторія Юріївна

10.

Мазур Вікторія Юріївна

11.

Микитенко Оксана Олександрівна

12.

Михайлюк Вячеслав Васильович

13.

Навроцька Катерина Андріївна

14.

Ольшевська Надія Дмитрівна

15.

Северин Діана Денисівна

16.

Скок Роман Ігорович

17.

Солов’ян Владислав Анатолійович

18.

Степаненко Сергій Олександрович

19.

Токар Анатолій Олександрович

20.

Якимчук Микола Вікторович

Вибірковий блок «Спеціалізоване м’ясне скотарство»

1.

Іщук Олена Петрівна

2.

Кикла Анна Анатоліївна

3.

Намчук Марія Василівна

4.

Онопрієнко Владислав Васильович

5.

Слухаєнко Юлія Вікторівна

6.

Тищук Іванна Іванівна

7.

Шуминська Юлія Віталіївна

Вибірковий блок «Живлення тварин»

1.

Бардін Тимофій Вікторович

2.

Беляєв Артем Олександрович

3.

Гниленко Віталій  Михайлович

4.

Грусіцька Яна Антонівна

5.

Дібрівна Аліна Володимирівна

6.

Жиговець Мирослава Вікторівна

7.

Мірошник Наталія Олександрівна

8.

Нечипоренко Євгеній Валерійович

9.

Росощик Ілона Володимирівна

10.

Салюк Марина Олександрівна

11.

Сторож Костянтин Олегович

12.

Яремко Мар’яна Валеріївна

Вибірковий блок «Репродуктивна біоінженерія»

1.

Гілляка Ольга Сергіївна

2.

Дібрівна Тетяна Миколаївна

3.

Корнійчук Марія Віталіївна

4.

Мастюкова Юлія В'ячеславівна

5.

Мельник Діана Ігорівна

6.

Носко Антон Володимирович

7.

Пикало Вероніка Миколаївна

8.

Соломаха Марія Петрівна

9.

Сорока Богдан Олегович

10.

Хитрич Олександр Вікторович

11.

Цибенко Дар’я  Ігорівна

12.

Шарій Артем Сергійович

Вибірковий блок «Лабораторна справа у тваринництві»

1.

Махиня Інна Анатоліївна

2.

Ражик Лілія Олександрівна

3.

Смаглюк Катерина Валентинівна

4.

Цебенко Вікторія Володимирівна

Спеціальність 207 – „Водні біоресурси та аквакультура”

денної форми навчання 

Освітня програма «Водні біоресурси та аквакультура»

Вибірковий блок «Індустріальна аквакультура»

1.

Дубяга Владіслав Анатолійович

2.

Винник Віталій В`ячеславович

3.

Вівич Артем Юрийович

4.

Головченко Андрій Петрович

5.

Жутенков  Олексій Олегович

6.

Залоїло Єгор Ігорович

7.

Кнуренко Анна Романівна

8.

Лебідь Аліна Валеріївна

9.

Микитенко Владислав Олександрович

10.

Мокляк Ярослав Віталійович

11.

Прищепа Ольга Олександрівна

12.

Сукало Володимир Олегович

13.

Шипко Ярослав Вячеславович

Вибірковий блок «Охорона гідробіоресурсів»

1.

Беспалько Сергій Анатолійович

2.

Герасименко Олена Олександрівна

3.

Гутевич Юрій Юрійович

4.

Дудченко Валерій Олександрович

5.

Костенко Євгенія Михайлівна

6.

Латуненко Руслан Миколайович

7.

Мазуркевич Анастасія Валеріївна

8.

Полковнікова Людмила Борисівна

9.

Пустовий Владислав Олександрович

10.

Тімченко Олександр Іванович

11.

Ткачук Таїса Валеріївна

12.

Федорчук Анна Володимирівна

13.

Шугаєв Іван Олександр Миколайович

Вибірковий блок «Декоративні гідробіоресурси»

1.

Білуха Олександр Миколайович

2.

Гопкало Антон Андрійович

3.

Задорожня Дар`я Олексіївна

4.

Замрій Владислав Олександрович

5.

Зубчевський Богдан Володимирович

6.

Кошелев Богдан Віталійович

7.

Кузьменко Олександр Михайлович

8.

Мозговенко Костянтин Сергійович

9.

Ратушна Дарія Миколаївна

10.

Романюк Михайло Михайлович

11.

Селега Євгеній Юрійович

12.

Ярко Сергій Сергійович

     


  

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook