Твоя професія – крок у майбутнє

6 лютого 2017, 14:44

  Нещодавно, в рамках профорієнтаційної роботи, асистентом кафедри теорії та історії держави і права Національного університету біоресурсів і природокористування України Козачук Олександрою Андріївною на базі середньої загальноосвітньої школи № 286, що в Голосіївському р-ні м. Києва, проведена лекція на тему: «Твоя професія – крок у майбутнє».

     На зустрічі була надана повна та достовірна інформація майбутнім абітурієнтам про факультети, напрями підготовки та спеціальності у Національному університеті біоресурсів і природокористування України порядок вступу та переваги, які отримують студенти НУБіП України. Не була залишена поза увагою інформація про наукову та культурно-масову роботу в НУБіП та на юридичному факультеті зокрема. Про можливості розвитку в багатьох напрямках як в художній творчості так і в багатьох видах спорту. Для більш детальнішого ознайомлення з такими важливими питанням як правила вступу, вимоги для абітурієнтів, а також інші питання, що цікавили учнів був наданий роздатковий матеріал. Лекція була акцентована на тому, що правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.


     В ході заходу учні були ознайомленні не тільки з можливістю отримати професію, але й правилами їх вибору, також в лекції було акцентовано на вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення та вмінні зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії і складати на цій основі реальний план майбутньої професії.


Олександра Козачук,
асистент кафедри теорії та історії 
держави і права НУБіП України

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook