Презентація видання «Лохвиччина: фольклорно-етнографічні студії та матеріали» в стінах наукової бібліотеки НУБіП України

28 лютого 2024, 16:03

28 лютого разом з науковцями Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Рильського Оленою Таран та Іриною Коваль-Фучило, я мала честь презентувати в Науковій бібліотеці НУБіП України наше спільне видання – книгу «Лохвиччина: фольклорно-етнографічні студії та матеріали». Коли я говорю «я», то, звичайно, маю на увазі і себе як людину, і себе як Голову громадської організації «Моя провінція», що стала ініціатором й організатором цього дослідження та співвидавцем книги.

     

Проект став прикладом суто громадської ініціативи, підтриманої дослідниками і науковою установою загалом. У проект вдихнула життя підтримка місцевої громади, тому ми називаємо його «народним». І, як на мене, чудовою нагодою поділитися таким досвідом була зустріч зі студентами та аспірантами НУБіП України, майбутніми дослідниками і творцями нашої нової України. Молодим дослідникам, студентам, хотілося сказати слова, які не просто несли б їм якесь знання, а були б мотивуючими та практично корисними для реалізації їх власних задумів.

Читальна зала бібліотеки четвертого корпусі НУБіП України, розрахована на понад 100 осіб, була заповнена вщерть студентами, навіть її другий поверх був задіяний. Завітали також викладачі, співробітники відділу аспірантури та інших підрозділів університету.
Члени авторського колективу, кандидат історичних наук Олена Таран та кандитат філологічних наук Ірина Коваль-Фучило, поділилися своїми враженнями від експедиції, від краю, результатами роботи, висловили свої побажання студентам та залишилися вражені гарною організацією та теплим прийомом з боку Наукової бібліотеки НУБіП України.

Хочу подякувати від свого імені та присутніх на презентації авторів за організацію події Тетяні Кіщак, Неллі Марковій-Пипко та іншим працівникам бібліотеки. А також моєму науковому керівнику та наставнику Василю Васильовичу Стрільцю, завдяки ініціативі і сприянню якого відбулася ця подія.

 

 

Яніна Алєєва,
голова Громадської організації «Моя провінція»,
аспірантка кафедри міжнародних відносин та суспільних наук

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook