НУБіП - єдиний виш України, який під час війни перекрив дах студентського гуртожитку!

19 жовтня 2022 року
   Але є ще й інший привід для гордості - усі університетські гуртожитки вже вкрито новими дахами. Завершальним у цьому аспекті ремонтно-будівельних робіт стало перекриття 10-го гуртожитку, шатрову покрівлю якого в умовах війни господарники закінчили буквально днями.

   Необхідний матеріал було придбано ще минулого року, коментує проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко. А цього року, попри війну, все ж вдалося завершити ці роботи – дуже вчасно, адже незабаром розпочинаються сезонні опади. Як запевняє директор студентського містечка Сергій Стецюк, цього року гуртожитки убезпечені від злив. 
   Виконати роботи власними силами було нелегко, адже частину працівників ремонтно-будівельної бригади мобілізували до Збройних Сил України. Ті ж покрівельники, які залишилися в нашій службі, два місяці працювали на 10-му гуртожитку. До речі, площа його покрівлі – 1470 квадратних метрів. А загалом, враховуючи і шатрові покрівлі на навчальних корпусах, перекрита площа дахів сягнула 35 тисяч квадратних метрів. Орієнтовні витрати на облаштування покрівлі сягнули мільйона гривень.

Валентин Обрамбальський,
Мирослава Терлецька, Марта Колич
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook