Форум «SEB-2022». Діяти, а не чекати

20 липня 2022 року

   Співпраця науки, освіти і бізнесу для післявоєнного відродження країни є актуальним питанням сьогодення. З метою сприяння цьому в Національному університеті біоресурсів і природокористування України 20 червня було проведено форум «SEВ-2022».

   Форум був спрямований на пошук, обговорення та визначення ефективних механізмів взаємовигідної співпраці між НУБіП України та бізнес-середовищем для забезпечення перемоги й післявоєнного відновлення України, реалізації євроінтеграційних процесів, гармонізації освітнього та науково-інноваційного середовища.

  Програма заходу включала демонстрацію наукових досягнень, сесії зустрічей із стейкхолдерами з обговорення та реалізації освітніх, наукових та інноваційних проєктів, у тому числі підтримки Збройних сил України (на ці цілі за три крайніх місяці НУБіП спрямував понад 4 мільйони гривень), проєктів соціальної та екологічної відповідальності бізнесу. 

   Загалом форум зібрав понад 200 осіб, зокрема участь взяли і викладачі та аспіранти кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського.

   

   Окрему увагу приділили екологічним питанням воєнного та післявоєнного часу. Зокрема критичність питань радіаційної безпеки та наслідків відйни для тваринного світу.

   Обговорено інструменти аграрної політики для запобігання продовольчій кризі в умовах воєнного стану та багато інших хвилюючих питань для науки, освіти та бізнесу в умовах сьогодення.

   Далі були заплановані успішні підписання договорів про співпрацю науки, освіти та бізнезу.

Все буде Україна!

Ірина Шпакович,
асистент кафедри генетики, селекції і
насінництва ім. проф. М.О. Зеленського
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook