На Черкащині працює міжвідомча робоча група щодо запобігання виникненню лісових пожеж

22 червня 2022 року
Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

На Черкащині розпочала роботу міжвідомча група з надання практичної та методичної допомоги щодо підвищення ефективності запобігання виникненню лісових пожеж та пожеж в екосистемах. Працюватиме робоча група протягом тижня в Управлінні та у лісогосподарських підприємствах. У складі її – представники ДСНС України та Держлісагентства України.

У ході роботи заплановано огляд лісопожежних станцій, пунктів зосередження пожежного інвентарю та спорядження, техніки для пожежогасіння, загального стану матеріально-технічного забезпечення лісогосподарських підприємств щодо протидії пожежам у лісових масивах.

Робочою групою будуть опрацьовані питання щодо планів протидії загрозам і реагування на надзвичайні ситуації, що пов’язані з пожежами у природних екосистемах, інструкції про порядок взаємодії Черкаського ОУЛМГ та ГУ ДСНС України у Черкаській області. Буде проаналізовано діяльність диспетчерської служби в лісових господарствах, організацію моніторингу пожеж через системи відеоспостереження, функціонування відомчої пожежної охорони, стан облаштування місць для забору води, мінералізованих смуг у лісових масивах та інших заходів для запобігання лісових пожеж.

 

Джерело: Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства. https://lis-ck.gov.ua/?p=31189

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook