Навчання триває. Ми не здаємося

26 березня 2022 року

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.

Т.Г. Шевченко

Зараз не легкий час для усієї країни, але від усіх нас залежить значна доля нашого майбутнього. 

   Усі викладачі кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського успішно тримають навчальний фронт уже другий тиждень. За цей час ми неабияк згуртувалися, розробили схеми взаємопідтримки та допомоги один одному. Навчання дається морально важко не лише викладачам в умовах війни, але і здобувачам. На заняттях часто чуємо, які складнощі виникають у кожного в умовах сьогодення. І тим не менше ми не здаємося. Кожне заняття заплановане згідно навчального розкладу відбулося. Всі студенти, які мають проблеми з підключенням до занять отримують навчальні матеріали з електронного навчального курсу або ж на електронні адреси чи в соціальних мережах. Ми завжди на зв'язку.
   Олександр Макарчук, завідувач кафедри, завжди підтримує наш моральний дух. Слідкує за дисципліною і настроєм кожного не лише на заняттях, але і в колективі.
   Марія Феделеш-Гладинець, доцент кафедри, докладає максимальних зусиль щоб лабораторні заняття були максимально насичені і доступні. Світ мікроорганізмів надзвичайно цікавий, тож шкода, що показати його вдається лише на екрані.

 

   Роман Спряжка, асистент кафедри, також в строю. Всі заняття проводяться вчасно.

   Ганна Миколаївна, професор кафедри, теж не зволікає. Вже розпочинається посівна, скоро розпочнеться сезон гібридизації, а ще стільки всього потрібно розповісти на лекціях нашим допитливим студентам. 

   Микола Стародуб, професор кафедри, зізнається, що навчання зараз проходить зовсім в незвичному режимі. Знання - це сила, тож всі навчальні матеріали він обов'язково дублює і надсилає здобувачам на електронні пошти.

   Юлія Дмитренко, доцент кафедри, як ніколи дружньо спілкується зі студентами. Її заняття - це не лише виклад матеріалу, а й цікаві дискусії. Майже на кожну практичну роботу вона готує нові цікаві навчальні матеріали, адаптовані для кожної групи.

   Віталій Леонідович, професор кафедри, не бариться і вже проводить перші іспити. Будь який процес потребує контролю, тож він активно перевіряє здобувачів на рівень залишкових знань і якість засвоєння навчального матеріалу.

 

   Ірина Шпакович, асистент кафедри, проводячи практичні, намагається зробити їх максимально зрозумілими і корисними. На заняття долучаються спеціалісти, виробничники у сфері селекції. Нікому не вдається тихенько пересидіти, всі здобувачі активно долучаються до дискусій.

Разом ми сила.

Все буде Україна!

 

Ірина Шпакович,
асистент кафедри генетики, селекції і
насінництва ім. проф. М.О. Зеленського
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook