На факультеті ветеринарної медицини якість проведених відкритих лекцій оцінюють студенти і викладачі

10 листопада 2021 року

     13 жовтня 2021 року доцент кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин Валерій Мазур провів відкриту лекцію на тему «Вибір теми досліджень. Формулювання завдань. Організація наукових досліджень» для студентів I курсу факультету ветеринарної медицини ОС "Магістр" (на базі ОС "Бакалавр").

     20 жовтня 2021 доцент кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка Ярослав Сердюков провів відкриту лекцію на тему «Патоморфологія лептоспірозу та пастерельозу тварин» для студентів 4 курсу ОС «Магістр» факультету ветеринарної медицини, ІІ потік (5–7 групи).
   Згідно положення, перед лекціями викладачі подали оголошення про тему, місце та час проведення лекції: https://nubip.edu.ua/node/99523.

     Після кожної лекції відбулося обговорення результатів її проведення на засіданнях кафедри та оприлюднено результати на сайті НУБіП України: https://nubip.edu.ua/node/99338, https://nubip.edu.ua/node/6042.
     Лекції оцінювала комісія, в яку входили завідувачі кафедр: доктор ветеринарних наук, професор Олег Мельник, кандидат ветеринарних наук, доцент Олександр Вальчук; професор Борис Борисевич; доценти: Валентина Бородиня, Віктор Лакатош, Сергій Деркач, Юрій Жук, Станіслав Гаркуша, Вікторія Лісова, Наталія Колич; відповідальна від ФВМ для здійснення контролю за якістю знань, доцент Наталія Бойко.
     Середній бал оцінювання викладачами якості проведення відкритих лекцій доцентами Валерієм Мазуром та Ярославом Сердюковим за 100-бальною шкалою становив відповідно  92 і 95,7 %, що свідчить про те, що лекції були прочитані на високому рівні.
     Студенти також високо оцінили відкриті лекції викладачів. В більшості випадків всі студенти не мали зауважень.

     Всі анкети (студентів і викладачів) були вчасно проаналізовані та передані до навчальної частини.

 Наталія Бойко,
відповідальна від ФВМ для здійснення контролю за якістю знань

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook