Ректорат: оплата праці і планування навчального процесу на ІІ семестр

15 січня 2021 року
     15 січня 2021 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося позапланове засідання ректорату, присвячене питанням бюджету університету на 2021 рік, організації навчального процесу і профорієнтаційній роботі.

 

     Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук доповів про затвердження бюджетного розпису на поточний рік, озвучив основні показники і структуру державного фінансування університету. Левова частина – це заробітна плата, нарахування, частково покриття витрат на комунальні послуги та енергоносії, гарантовані виплати дітям-сиротам і лише близько трьох мільйонів гривень на інші витрати. До слова, ця остання частина минулого року була чи не в кілька разів вища. Чому так? Бо з 1 січня в Україні зросла мінімальна заробітна плата до 6 тисяч гривень на місяць, на 20% підвищені посадові оклади науково-педагогічних працівників. Проте постанови Уряду, яка б це підвищення нормувала досі не має… Тому аванс бухгалтерська служба змушена нарахувати без цього підвищення, зазначив проректор. Одразу після публікації документу будуть здійснені відповідні перерахунки і виплачені кошти.

  

     Щодо заробітної плати в січні. Враховуючи фінансово-економічну ситуацію, можливі ризики в зв’язку з пандемією, ректорат прийняв наступні рішення. Співробітники, які працюватимуть дистанційно, отримають оклад без надбавок. Співробітникам, які працюватимуть в звичайному режимі – буде нарахована зарплата з надбавками на рівні грудня 2020 року. Науково-педагогічні працівники отримають оклад, доплати за стаж, звання, науковий ступінь тощо і 20%, які передбачені рейтинговою системою. З 1 лютого 2021 року і співробітники, і науково-педагогічні працівники отримуватимуть зарплати з надбавками, доплатами та індивідуальними показниками рейтингу.

     Перший проректор Ігор Ібатуллін акцентував увагу на необхідності подання на конкурс студентських наукових робіт, участь в Україно-Китайському та Україно-Американському конкурсі грантів, прийомі до аспірантури на контрактну форму навчання, заслуховуванні гарантів освітньо-наукових програм, участі в присудженні державних премій в галузі науки і техніки.
     21 січня в онлайн-режимі відбудеться методичний семінар для деканів факультетів, директорів ННІ, керівників відділів і служб, присвячений якості навчального процесу, організації його в умовах пандемії, науковим дослідженням тощо.

  

     Проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша представив проєкт графіку навчального процесу на ІІ семестр. Ним передбачено, що навчальний процес починається для всіх студентів у дистанційному режимі з 1 лютого за розкладом знаменника. У разі послаблення карантинних вимог з 1 по 28 березня буде організоване очне навчання для студентів 4-х курсів, з 29 березня по 5 травня – для першокурсників і магістрів. За потреби деканати та дирекції можуть на очне навчання викликати курси, потоки, групи для проведення практичних чи лабораторних занять.
     Заступник відповідального секретаря приймальної комісії повідомив про старт першого туру олімпіади для вступу в університет.

     Ректорат розглянув і інші питання життєдіяльності університету.

Денис Рудень
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook