МАЙБУТНІЙ ЕКОНОМІСТ ЯНІНА БАЗЕЛЮК ПРО МОЖЛИВОСТІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ТРУДНОЩІ АДАПТАЦІЇ В НОВИХ УМОВАХ

19 квітня 2020 року

- Представтеся, будь ласка. Де ви знаходитеся на період карантину?
Я, Базелюк Яніна, студентка ІІ курсу 1 групи спеціальності «Економіка підприємства» економічного факультету НУБіП України. На період карантину я перебуваю вдома м. Козятин Вінницька область, бо вважаю, що дана ситуація в нашій країні, є дуже серйозною та небезпечною, для всього населення, тому закликаю всіх залишатися вдома та не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

- Чи легко Ви адаптувалися до дистанційного режиму навчання?
На період карантину наш університет перейшов на дистанційне навчання, як і решта навчальних закладів. Дистанційне навчання – це форма роботи, яка вимагає самостійного опрацювання великої кількості матеріалу. До цього виду навчання було адаптуватися важко, тому що раніше такої практики не мала і це було не звично як для мене. Виникало багато питань до роботи з електронним курсом та, як тримати зв’язок з викладачами. Але з кожним днем працювати ставало простіше, підтримка і підказки викладачів та одногрупників дуже допомогли.
- Які маєте побажання для викладачів?
Для викладачів я маю декілька побажань: чітко формулювати завдання, зменшити навантаження тому що ми маємо ще завдання з інших предметів, збільшити терміни здачі завдань та удосконалити систему оцінювання.
- Скільки часу в день йде на самостійне навчання?
На дистанційне навчання кожного дня я витрачаю 6 годин, тому що обсяг роботи є дуже великим. Важко виконувати завдання без пояснення викладачів, тому доводиться багато часу приділяти пошукам схожих прикладів та додаткової інформації для більшого розуміння, а також деякі завдання виконуються не досконало тому що стоять малі терміни здачі.
- Чи вдається під час карантину (займатися спортом, готуватися до олімпіади, читати книжки)?
Я вважаю, що дистанційне навчання погано впливає на здоров’я студента так, як доводиться проводити за комп’ютером більшу частину дня і це забирає багато енергії та сил. На жаль, після такого навчання часу на власне дозвілля зовсім не залишається, а ось в період звичайного навчання був час на прогулянки з друзями, перегляд фільмів, спорт. Отже можна зробити висновки, що під час звичайного режиму навчання навантаження було меншим, а навчання кращим!

Бесіду провела куратор 2 курсу 1 групи доцент кафедри
економіки підприємства ім. проф. І.Н. Романенка Ільків Л.А.
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook