На факультеті землевпорядкування обговорили освітню програму другого (магістерського) рівня вищої освіти «Геодезія та землеустрій»
На факультеті землевпорядкування активно проводиться локальний монiторинг чинних освітніх програм підготовки здобувачів зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з метою оцінювання якості освітніх послуг і визначення шляхів подальшого удосконалення змісту освітніх програм. Цього разу фокус уваги змістився на підготовку здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.
В обговоренні освітньої програми брали участь декан факультету землевпорядкування Тарас Євсюков, гарант освітньої програми Андрій Мартин, заступник декана з навчальної і виховної роботи Олександр Шевченко, професорсько-викладацький склад представили завідувачі кафедр, також до засідання долучився представник студентства – Максим Буран.
Гарант освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» Андрій Мартин ознайомив присутніх зі змістом освітньої програми в контексті її мети, компетентностей, результатів навчання та структури вивчення дисциплін. Присутні обговорили механізм обрання освітніх компонентів вибіркових навчальних дисциплін та їх перелік. У порядку обговорення було визначено професійні компетентності сучасного магістра із геодезії та землеустрою з врахуванням побажань потенційного роботодавця та кращих світових практик.
Члени робочої проєктної групи та запрошені за результатами зустрічі вирішили удосконалити освітню програму шляхом внесення в силабуси освітніх компонентів розділи щодо визначення видів впливу та оцінки наслідків воєнних дій на оцінку земельно-ресурсного потенціалу, а також активно залучати магістрів до наукових заходів, які постійно проводяться на факультеті разом з роботодавцями та представниками органів влади.
Наталія Мединська,
в.о. завідувача кафедри земельного кадастру