Кафедра фізичного виховання

Профорієнтаційна робота

Випускники Тарасівської школи обирають навчання в НУБіП України за можливість здобути перспективні знання і престижну професію

      19 лютого 2020 року старші викладачі кафедри фізичного виховання Олена Отрошко, Ріма Дубовік і Наталія Крупко завітали з профорієнтаційною роботою до Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської державної адміністрації Київської області.

Адміністрація школи, в особі директора, Тамари Кучеренко і заступника директора з навчально-виховної роботи, Олени Павленко гостинно зустріли делегацію з гуманітарно-педагогічного факультету та познайомили з учнями десятих і одинадцятих класів. Олена Вікторівна зазначила, що багато випускників школи вже здобули вищу освіту в НУБіП України та успішно працевлаштувались, як в Україні так і за кордоном.

Учні десятих класів дізнались про багаторічні наукові, культурні та спортивні традиції нашого університету, велику кількість престижних спеціальностей, можливість здобуття подвійного диплому і стажування за кордоном, екологічну місцевість та зручність розташування студентського містечка НУБіП України.

 

Приємно, що учні одинадцятих класів знайомі з нашим університетом  і сім майбутніх випускників вже обрали НУБіП України для здобуття вищої освіти:

Любов Ніколаєнко, з 6 років займається футболом і мріє стати тренером, тому обрала нову спеціальність гуманітарно-педагогічного факультету «Фізична культура і спорт»;

Андрій Зінченко, має І розряд з кікбоксингу і також обирає спеціальність «Фізична культура і спорт»;

Анна Проценко та Євгенія Прицепова, захоплюються вивченням іноземних мов і готуються до вступу на спеціальність «Філологія»;

Дмитро Чубанов, обирає спеціальність «Соціальна робота»;

Владислав Олійник, цікавиться дизайном і планує вступити на факультет «Конструювання та дизайну»;

Гордій Медведєв, в майбутньому бачить себе кваліфікованим юристом, тому планує здобути юридичну освіту в НУБіП України.

Бажаємо всім старшокласникам успішно здати ЗНО та вступити на омріяні спеціальності до НУБіП України.

 

Олена Отрошко,

викладач кафедри фізичного виховання,

гуманітарно-педагогічного факультету

 

 

Профорієнтація зі спортсменами Київського спортивного ліцею-інтернату

У четвер, 31 січня 2019 року, за ініціативи завідувача кафедри фізичного виховання НУБіП України Миколи Костенка у рамках проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл було організовано зустріч з випускниками Київського спортивного ліцею-інтернату. Викладачі гуманітарно-педагогічного факультету, факультету конструювання та дизайну і факультету аграрного менеджменту презентували для одинадцятикласників спеціальності, які вони можуть здобути у нашому університеті. Послухати про перспективи здобуття вищої освіти в НУБіП України зібралося понад 50 спортсменів-абітурієнтів.

 

 

Доцент кафедри психології, Людмила Омельченко розкрила зміст спеціальності «психологія» саме для спортсменів і вказала на великі можливості реалізації здобутих знань у будь-яких спортивних колективах з різних видів спорту.

 

 

Завідувач кафедри фізичного виховання, Микола Костенко представив видатних викладачів кафедри, які безпосередньо зможуть допомогти реалізувати спортивні амбіції випускників. Розказав про секції та збірні команди, досягнення студентів-спортсменів НУБіП України та майбутні спортивні проекти. 

 

Заступник декана факультету конструювання та дизайну, Олег Марус зацікавив абітурієнтів сучасними системами комп’ютерної графіки та 3D моделювання, перспективами працевлаштування та можливістю закордонної практики. 

 

Заступник декана факультету аграрного менеджменту, Лариса Карпенко розказала про переваги здобуття вищої освіти безпосередньо за спеціальностями факультету та наголосила на можливості здобуття подвійних дипломів провідних університетів Польщі та Італії. 

 

Після завершення презентації баскетболістка команди КСЛІ-Київ-Баскет, Тетяна Маліновська зацікавилася навчанням за спеціальністю «Психологія», тому що має на меті після завершення своєї баскетбольної кар`єри стати спортивним психологом і допомагати спортсменам долати страхи перед змаганнями, вирішувати конфліктні ситуації у командах, розробляти для кожного спортсмена індивідуальні плани розвитку здібностей, стратегії підготовки і змагальної поведінки. Вона вважає, що такі знання необхідні зараз в українському баскетболі, щоб вийти на вищий рівень гри та досягнень ніж є зараз.

Окрім Тетяни, ще 3 випускника виявили бажання записатися на підготовчі курси до НУБіП України.

Загалом ліцеїсти були дуже задоволені простотою та доступністю запропонованої інформації про вибір  майбутньої професії. 

 

Віталій Шмаргун,

завідувач кафедри  психології,

гуманітарно-педагогічного факультету

 

Викладачі кафедри фізичного виховання провели профорієнтаційну роботу в Юрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

 

23 березня 2018 року викладачі кафедри фізичного виховання Рима Дубовік і Олена Отрошко та заступник голови студентської ради НУБіП України Антоніна Мусій, зустрілися з адміністрацією і учнями Юрівської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області. Учні десятого та одинадцятого класу, разом з класними керівниками, переглянули відеоролик про НУБіП України, з якого дізналися про історію заснування нашого університету, традиції, привілеї навчання в ньому та перелік спеціальностей, за якими можна здобути якісну вищу освіту.

 

Олена Отрошко ознайомила майбутніх випускників із гуманітарно-педагогічним факультетом, його спеціальностями, можливістю паралельного навчання за кордоном та перспективами майбутнього працевлаштування. Також відзначила, що НУБіП України має досить зручне розташування та розвинуту інфраструктуру.

 

Рима Дубовік розповіла слухачам про культурне та спортивне життя університету, його матеріально-технічну базу та екологічну місцевість. Учням було цікаво дізнатися про різноманітні змагання та спартакіади, в яких вже багато років приймають участь наші студенти, велику кількість спортивних секцій і абонементних груп, де кожна активна людина знайде заняття до душі.

 

Антоніна Мусій, заступник голови студентської ради НУБіП України, поділилася з присутніми цікавими історіями з різноманітного студентського життя.
Олена Отрошко,
викладач кафедри фізичного виховання

 

Профорієнтація з вихованками секції баскетболу КДЮСШ «Чемпіон» міста Києва 

15 березня 2018 року в навчальному корпусі №1,  відбулась зустріч з батьками та ученицями Київського спортивного ліцею-інтернату та з вихованками секції баскетболу КДЮСШ «Чемпіон» міста Києва, де завідувач кафедри соціальної роботи та психології Віталій Шмаргун розповів про переваги та привілеї навчання в НУБіП України, а зокрема, на гуманітарно-педагогічному факультеті.  

 

Секція жіночого баскетболу, під керівництвом майстра спорту України міжнародного класу з баскетболу, Ірини Євтушенко, майже завершила ігри баскетбольного сезону 2017-2018 років. Цей спортивний сезон був досить вдалий для нашої збірної команди. Вона приймала участь в обласних, міських та районних змаганнях з баскетболу і майже завжди займала призові місця. В даний час команда приймає участь в першості студентської баскетбольної ліги України (регіональний етап). В активі команди перемоги над КНУ ім. Тараса Шевченка, КПІ ім. Ігоря Сікорського і поразка, в одне очко, від команди НУФВСУ (Національного університету фізичного виховання і спорту України). Попереду ще ігри з Національним педагогічним університетом ім. М.П. Драгоманова і КНУБіА (Київський Національний університет будівництва і архітектури).

Тож, на наступний навчальний рік плануємо значне підкріплення нашої жіночої збірної команди з баскетболу, що дасть можливість та перспективу для успішного виступу в Вищій лізі Чемпіонату України. 

Олена Отрошко,

викладач кафедри фізичного виховання

  

Профорієнтація в Бориспільській ЗОШ №8

2 лютого 2018 року завідувач кафедри фізичного виховання НУБіП України Микола Костенко, викладач кафедри фізичного виховання Олена Отрошко та завідувач кафедри соціальної роботи та психології Віталій Шмаргун завітали до Бориспільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8. Викладачі зустрілися з учнями 11-х класів, розповіли їм про переваги здобуття вищої освіти у Національному університеті біоресурсів та природокористування України.  

Микола Костенко та Олена Отрошко ознайомили майбутніх випускників з особливостями університету, його традиційними та новими спеціальностями, можливостями, що відкриваються перед його студентами. Розповіли про спортивні досягнення та інфраструктуру університету.

Віталій Шмаргун, запросивши на навчання за спеціальністю «Психологія», детально охарактеризував професію психолога, окреслив можливості працевлаштування психологів.

Відбулася цікава і змістовна зустріч із керівництвом школи: директором, відмінником освіти Людмилою Гавазюк та заступником директора з навчально-виховної роботи Людмилою Гльозою.  

Адміністрація, педагогічний колектив та школярі із зацікавленням та ентузіазмом брали участь у бесіді.

 

Віталій Шмаргун,

завідувач кафедри соціальної роботи та психології

 

Профорієнтація з учнями Ірпіньських ЗОШ №15, 17

 

27 січня 2018 року до НУБіП України завітали учні загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів № 15, 17 міста Ірпінь Київської області, які займаються спортивним орієнтуванням. Майбутні потенційні абітурієнти прийшли на запрошення заступника завідувача кафедри фізичного виховання НУБіП України В’ячеслава Пархоменка, тренера збірної університету зі спортивного орієнтування у супроводженні їх тренерів зі спортивного орієнтування Василя Березовського, Андрія Подгаєцького - тренерів юніорської збірної команди України зі спортивного орієнтування (бігом).

Учням різного віку 7-11-их класів, розповіли про спеціальності, яким навчають в НУБіП України та які можливості для занять спортом є в університеті.

Навчальні корпуси, гуртожитки НУБіП України розташовані в чудовому, мальовничому районі Києва, оточені лісовими масивами в яких можна займатись кросовим бігом, орієнтуванням на місцевості, спортивною радіопеленгацією, велокросом і лижними перегонами за наявністю снігу, якого цієї зими вже вистачає для прокладання лижних трас.

Школярі ознайомились з спортивними залами навчального корпусу №9 (спортивний корпус), фотостендами про спортивні змагання, спортивні секції і досягнення кращих спортсменів і команд університету, успіхами студентів університету на всеукраїнських і міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування, спортивної радіопеленгації.

Після бесіди школярам запропонували покататися на лижах у Голосіївському лісі і подолати дистанції з орієнтування на лижах.

Дистанцію для орієнтування на лижах спланував Василь Ткаченко тренер зі спортивного орієнтування інваспорту України, заслужений працівник фізичної культури і спорту, тренер призерів літніх дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування. 

В’ячеслав Пархоменко,

заступник завідувача кафедри фізичного виховання з спортивної роботи

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook