Кафедра фізичного виховання

Виховна робота

Викладачі кафедри фізичного виховання організують і проводять для студентів, наукових, науково-педагогічних працівників і співробітників університету у позанавчальні години різноманітні спортивно-оздоровчі заходи: спортивні змагання, спортивні свята, показові виступи спортивних секцій з різних видів спорту під час загальноуніверситетських свят. Спортивні змагання проводяться відровідно до Календарного плану спортивних заходів і додаткових наказів по університету, розпоряджень по деканату про проведення спортивних, оздоровчих заходів. З інформацією про найближчі спортивно-оздоровчі, спортивні заходи в університеті можна ознайомитись на сторінці "Найближчі події" і на сторінці Спорт/Спортивні новини/Оголошення

Викладачі кафедри також готують збірні команди університету з різних видів спорту та беруть участь у спортивних змаганнях, які проводять:

  • відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації;
  • управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації (https://www.sms.gov.ua/);
  • Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (http://osvitasport.org/) ;
  • Міністерство молоді та спорту України (http://dsmsu.gov.ua/index/ua).

Кращі спортсмени університету беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, чемпіонатах і кубках Європи, світу у складах збірних команд України завойовують призові місця на цих змаганнях. Pезультати участі у змаганнях в кожному виді спорта кожного спортсмена наведені в "Рейтингу зі спортивної майстерності" за кожний навчальний рік, який розміщено в кінці сторінки Всеукраїнські та міжнародні змагання. З 2001 року підводить рейтинг заступник завідувача кафедри фізичного виховання зі спортивної роботи відповідно до Положення про фізкультурно-масову та спортивну роботу в НУБіП України розміщеного на сторінці Спорт/Протоколи змагань.

Збірні команди науково-педагогічних працівників університету беруть участь і займають призові місця у змаганнях:

  • спартакіаді "Бадьорість та здоров`я" серед професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти (ЗВО) ІІІ-ІV рівня акредитації, які розташовані на території Голосіївського району Києва;
  • Всеукраїнській спартакіаді «Здоров’я» серед аграрних ЗВО, яку проводить по непарних роках Міністерство аграрної політики і продовольства України.

Інформація про поточні результати участі окремих спортсменів і команд НУБіП України у змаганнях за межами університету розміщується на головній сторінці сайту НУБіП України в розділі "Новини" і на сторінці Спорт/Спортивні новини/Події.

Історя розвитку окремих видів спорту в університеті вісвітлюється на сторінці Спортивні секції та оздоровчі групи (розклад занять секції, керівник-тренер секції, кращі досягнення спортсменів і команд).

Інформація про найкращі спортивні досягнення окремих спортсменів і команд університету висвітлюється на сторінці Спорт/Кращі спортсмени університету.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook