Відокремлений структурний підрозділ «Бережанський фаховий коледж НУБіП України»

Address: 47501, Тернопільська область, м. Бережани, вул. Сонячна, 4а.

Tel.: (03548) 2-49-90

E-mail: [email protected]

WWW: http://batk.nubip.edu.ua

Директорка:
Пилипишин Світлана Ігорівна

Кандидат філологічних наук, доцент

 

Вас вітає БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Бережани - мальовниче місто в центрі Галиччини (засновано 1375р.)
Панорама міста Бережани (маленький Львів)
Головний корпус коледжу збудовано в 1912р.
Наш дружній викладацький колектив
Єдина родина
Український дух та серце
Якісна освіта
Сучасна матеріально-технічна база
Розумні та красиві студенти
 

 

 


ПРО ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ 

24 квітня 2014 р., згідно з наказом ректора НУБіП України № 489, створено Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Коледж Бережанського агротехнічного інституту».

12 серпня 2014 р. заклад перейменовано на Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж».

Фаховий коледж здійснює підготовку фахівців:

  • на основі базової середньої освіти, повної загальної середньої освіти, освітньо-кваліфікаційного рівня «Кваліфікований робітник» за освітньо-професійним ступенем «Фаховий молодший бакалавр»;
  • на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» за освітнім ступенем «Бакалавр»
  • на денній формі здобуття освіти.

 У складі фахового коледжу функціонують:

  • відділення економіки та прикладної екології;
  • відділення комп’ютерної інженерії та електротехніки;
  • агромеханічне відділення.

На відділеннях працюють 7 циклових комісій, 1 кафедра, які об’єднують 69 штатних педагогічних та науково-педагогічних працівників і 7 сумісників (їхня кількість може щороку змінюватися), з них: 8 кандидатів наук, 5 доцентів, 41 викладач-методист, 2 старші викладачі, 56 викладачів вищої категорії. Державні нагороди, почесні звання та інші відзнаки мають 53 особи. Заслуженими працівниками НУБіП України є 6 осіб. Освітній процес проводиться із застосуванням інноваційних освітніх технологій.

Багато уваги приділяється постійному розвитку та підвищенню майстерності викладачів, роботі з обдарованими здобувачами освіти, удосконаленню методики викладання предметів, веденню науково-дослідної роботи, організації науково-методичної роботи на циклових комісіях і на кафедрі, створенню сприятливих умов для реалізації власного творчого потенціалу, самовдосконалення та саморозвитку.

Фаховий коледж здійснює підготовку фахівців за 11 спеціальностями ОПС «Фаховий молодший бакалавр» та 14 робітничими професіями. З 2017 р. заклад освіти отримав ліцензію на розширення освітньої діяльності за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт».

Лабораторії та кабінети фахового коледжу оснащені сучасним обладнанням, на якому здобувачі освіти здійснюють повний комплекс досліджень за всіма спеціальностями.

Заклад фахової передвищої освіти активно функціонує в умовах реформування і постійного зростання вимог сьогодення як у галузі аграрної освіти, так і в загальному контексті загальнодержавних та світових змін. Фаховий коледж співпрацює з вишами та установами Польщі: Жешувським університетом, ТзОВ «Плантація над Танвією», Вищою школою імені Вітольда Пілецького (м. Освенцим), швейцарською фірмою Agrimpuls. Окрім того, проводиться робота із налагодження співпраці з передовими аграрними підприємствами та закладами освіти Німеччини і Франції.

Також підписані угоди з передовими аграрними підприємствами та організаціями України (ПАП «Агропродсервіс», ТЗОВ «Захід-Агро МХП», ПП «Агроспецгосп», ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ КБ «Приватбанк», ТДВ «Бережаниавтотранс» та багатьма іншими).

У фаховому коледжі створена рада роботодавців, з якою проводиться активне впровадження елементів дуальної форми навчання, що дає можливість подолати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом та підвищити якість підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно відмінних форм здобуття освіти.

Виховний процес забезпечує національний характер освіти, сприяє розвитку особистості, формує та розвиває духовність, моральність, демократичний світогляд.

У фаховому коледжі постійно діють 6 колективів художньої самодіяльності: студентський аматорський театр «Іскра Прометея», танцювальний ансамбль «Насолода», вокальний ансамбль «Бережанка», хореографічний колектив «Візаві», студентський аматорський хор, вокальний ансамбль «Файнички», в яких задіяні третина студентів денної форми здобуття освіти.

Традиційними є такі основні заходи: Церемонія нагородження переможців проєкту «Сова», фестиваль «Голосіївська весна», Фестиваль героїчної пісні, Андріївські вечорниці, Конкурс краси і грації, спортивний захід «Козацькі забави».

Значна увага приділяється студентському самоврядуванню. Свою діяльність студентська організація спрямовує на удосконалення освітнього процесу, спрямованого на якісне навчання, виховання духовності, патріотизму й культури здобувачів освіти, зростання у студентської молоді соціальної активності та відповідальності. Гордістю фахового коледжу є переможці всеукраїнських й обласних олімпіад, конкурсів та іменні стипендіати - отримувачі стипендій Президента України та Верховної Ради України.

News

All news

February 9, 2024

Вітання!

September 27, 2023

День туризму

September 11, 2023

Фільм-історія

February 21, 2023

ФІЗИЧНЕ ЛОТО

February 16, 2022

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

February 25, 2021

Вічна у віках

November 28, 2020

Голодомор

October 24, 2020

UGEN Challenge ARGO

March 18, 2020

Найкращі

September 23, 2019

свято осені

November 23, 2017

СОВА-2017

September 11, 2017

ЖУ-ЖУ-ЖУКІВ

November 24, 2016

Фізичне лото

November 11, 2016

ІНТЕРАГРО 2016

October 5, 2016

СВЯТО ОСЕНІ

December 22, 2015

Привітання

December 4, 2015

Привітання!

November 12, 2015

МІНІ-ФУТБОЛ

October 7, 2015

Свято осені

February 16, 2015

ВІТАЄМО!

December 29, 2014

"СОВА" 2014

Notice

All notice

February 28, 2023

КОНКУРС

February 9, 2023

ВІТАННЯ

August 24, 2022

ДЕНЬ ЗНАНЬ

August 26, 2021

Оголошення

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook