- Головна
- Навчальна робота
- Освітні програми (ОС "Бакалавр", "Магістр")
- Обговорення освітніх програм
- Робочі програми, силабуси, електронні навчальні курси (ОС "Бакалавр")
- Робочі програми, силабуси, електронні навчальні курси (ОС "Магістр")
- Запрошуємо до навчання на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю «Журналістика»!
- Запрошуємо до навчання на другому (магістерському) рівні за спеціальністю «Журналістика»!
- Медіалабораторія
- Практичне навчання
- Переваги навчання у нас
- Роботодавці
- Наукова діяльність
- Перелік наукових послуг
- Акредитація
- Профорієнтаційна робота
- Навчально-методичне забезпечення дисциплін для інших спеціальностей
- Тематика курсових та кваліфікаційних робіт
- Опитування студентів і викладачів
- Міжнародна діяльність
- Сторінка магістра
- Скринька довіри
- Навчально-методична робота
- Інформуємо здобувачів
- Студентська медіаплатформа
Робочі програми, силабуси, електронні навчальні курси (ОС "Магістр")
ЦИКЛ ЗАГАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ
Обов’язкові компоненти ОПП
Ділова іноземна мова
Курс передбачає формування навичок використання знань з англійської мови як у процесі повсякденного спілкування з представниками інших країн з різноманітних питань, так і на етапі підготовки до участі у міжнародних конференціях, проектах та дискусіях, а також навчити слухачів проводити письмовий обмін діловою інформацією.
Методологія наукових досліджень з основами інтелектуальної власності
Програма з курсу «Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності» призначається для магістрантів І року навчання спеціальності «Журналістика». Курс передбачає формування в студентів систему знань, вмінь та навичок в галузі організації та проведення наукових досліджень; методологічну та наукову культуру.
Організація проєктної діяльності
Курс передбачає формування знань і навичок щодо особливостей управлінської діяльності в проєктноорієнтованих організаціях.
ЦИКЛ СПЕЦІАЛЬНОЇ (ФАХОВОЇ) ПІДГОТОВКИ
Обов’язкові компоненти ОПП
Теорія соціальних комунікацій
Курс «Теорія соціальних комунікацій» орієнтований на те, щоб дати студентам базові теоретичні знання й практичні навички для оцінювання інформаційних властивостей під час пошуку, створення, збереження, розповсюдження соціальної інформації.
Цифрова культура і медійний простір
Курс спрямований на формування в здобувачів вищої освіти теоретичних знань і практичних навичок із цифрової культури, потрібних для професійної та дослідницької діяльності у галузі журналістики.
Екожурналістика
Курс передбачає надання студентам уявлення про екологічну проблематику в ЗМІ та її історичну трансформацію, особливості екологічної комунікації та подання екологічної інформації; теоретичні знання та практичний досвід для вивчення, розслідування та висвітлення загальних екологічних проблем.
Правове регулювання медіабізнесу
Професійна етика та доброчесність
Курс передбачає надання компетентностей у сфері професійної етики та доброчесності, необхідні для журналістської та дослідницької діяльності.
Журналістська майстерність
Курс передбачає: розвивати професійні (творчі) компетентності майбутнього журналіста, поглиблено вивчати журналістські жанри та форми, журналістські тренди; осмислити вплив соціального іміджу журналіста на зміст та форму журналістського твору, розвивати вміння відстоювати авторську позицію на принципах ідейності, неупередженості, збалансованості, доцільності, деонтології; сприяти формуванню індивідуального журналістського стилю, а також сформувати навички колективної творчої роботи.
Медіарилейшенз
Курс передбачає сформувати у студентів систему знань з теорії та практики комунікації, навчити основним принципам та засобам здійснення зв’язків з громадськістю, виробити навички самостійного планування PR-кампаній.
Цифровий медіамаркетинг
Цифрова безпека медіа
БЛОК 2 "Публічний екопростір"
Екологічний PR
Курс «Екологічний піар» передбачає надання здобувачам фаху знань про екологію, екологічний піар та розвинути екологічне мислення й практичні навички в підготовці авторських медіапроєктів з екологічного піару.
Екологічна безпека в медіадискурсі
Курс передбачає розширення знань студентів, їх фахового кругозору з журналістики, публіцистики, розслідувально-інвестигаційної журналістики, зокрема в галузі проблем екології.
Екологічна етика
Курс «Екологічна етика» передбачає розвиток еколого-етичної свідомості та еколого-етичного світогляду на основі історико-філософського досвіду взаємовідносин між людиною і природою, формувати свідому екологічну мотивацію, навички і моделі поведінки, безпечної для довкілля і здоров'я, спрямованої на реалізацію принципів стійкого розвитку.
БЛОК 2 "Інформаційний супровід агробізнесу"
Аграрна політика й управління агробізнесом
Курс передбачає оволодіння теоретичними та методологічними основами формування та реалізації аграрної політики й управління агробізнесом держави, вміннями оцінювати її ефективність та обґрунтовувати вибір тих чи інших заходів державного регулювання.
Медіамоніторинг агроринку
Курс передбачає досягнення синтезу базових уявлень у сферах соціології, маркетингу агробізнесу та PR та поєднання його з практичним знанням такої комунікативної технології як медіамоніторинг; формування та розвиток інструментальних компетенцій щодо інформаційних процесів в медіа; освоєння теоретичних та практичних основ медіамоніторингу аграрного ринку.
Промотехнології в агробізнесі
Робочі програми 2022-2023 навчального року
Методологія наукових досліджень з основами інтелектуальної власності
Організація проєктної діяльності
Цифрова культура і медійний простір
Правове регулювання медіабізнесу
Професійна етика та доброчесність
Цифрові і мережеві технології в медіа
Екологічна безпека в медіадискурсі
Аграрна політика й управління агробізнесом