Факультет ветеринарної медицини

Освітні програми

Аналіз готовності спеціальності (напряму підготовки) «Ветеринарна медицина» до запровадження елементів дистанційного навчання у ІІ семестрі 2016-2017 н.р.

Підготовка студентів на факультеті здійснюється за наступними спеціальностями та освітніми ступенями:

Навчальний процес на факультеті реалізується у вигляді навчальних занять (лекції, практичні, лабораторні, семінарські, індивідуальні заняття, консультації), самостійної роботи студентів, практичної підготовки та обліково-контролюючих заходів.

Практична підготовка студентів проходить у вигляді виїзних клініко-лабораторних занять, навчальних та виробничої практик. Базами для практичного навчання є Навчально-науково-виробничий Клінічний центр «Ветмедсервіс» та навчально-дослідні господарства НУБіП України, Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, тваринницькі господарства різних форм власності, ветеринарні клініки, Київський іподром, Київський зоологічний парк, Лабораторії ветсанекспертизи ринків та м’ясокомбінатів м. Києва, Науково-дослідні інститути НАН та НААН України, підприємства ветеринарної медицини України. Частина студентів практичну підготовку та стажування проходять у вищих ветеринарних школах та ветеринарних клініках зарубіжних країн, відповідно до двохсторонніх угод.

За результатами клінічної підготовки та практичного навчання студенти виконують наукові роботи в гуртках студентського наукового товариства (СНТ) під керівництвом докторів та кандидатів наук. За результатами власних наукових досліджень гуртківці доповідають на конференціях, публікуються в журналах і збірниках наукових праць.

 

 Лекцію проводить професор, доктор ветеринарних наук В.Й. Любецький

 

На практичному занятті з анатомії у колі професора, доктора ветеринарних наук В.В. Костюка

Ознайомлення із сучасними методами діагностики хвороб тварин на кафедрі терапії і клінічної діагностики

 

 Проведення копрологічних дослідження на лабораторному занятті з паразитології та інвазійних хвороб тварин

 

Практичне заняття з клінічної діагностики хвороб тварин на базі ННВ Клінічний центр "Ветмедсервіс"

Оволодіння студентами методикою проведення ендоскопії

Студенти на виїзному практичному занятті у Київському зоопарку

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ

 
 

 

 

 
 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook