Факультет ветеринарної медицини

Культурно-виховна робота

Виховна робота відповідно до Закону України «Про освіту» та «Положення про вищий навчальний заклад України» поряд з навчально-методичною та науково-дослідною належить до основних напрямів діяльності університету та є обов’язковою для науково-педагогічних працівників.
Система виховної роботи спрямовується на формування належної культури у викладачів, співробітників та студентів факультету, налагодження між ними стосунків у межах етичних норм та базується на загальнолюдських цінностях і загальнодержавних інтересах.
Виховна робота серед студентів факультету ветеринарної медицини проводиться згідно планів культурно-масових, громадських та виховних заходів, розроблених ректоратом НУБіП України, ННЦ виховної роботи та соціального розвитку, навчальної частини НУБіП України, кафедрою культурології, студентською профспілкою та студентською організацією НУБіП України, деканатом факультету ветеринарної медицини та кураторами академічних груп.
Студенти факультету ветеринарної медицини беруть активну участь у всіх заходах культурно-виховного процесу, які відбуваються в університеті, а саме Марафоні пам’яті «Небесної сотні», пісенному конкурсі "Голосіївська весна", конкурсах «Краса НУБіП України», "Краса Голосієва", концертах «За Єдину Україну», «У сяйві Тарасового слова», «Школа першокурсника», флешмобі «Україна – Є», «Тесті на визначення рівня IQ серед студентів НУБіП України», «НУБіП запалює зірки», «НУБіП найкращий». Кожного року більше 100 студентів факультету залучаються до проведення свята «Посвячення в студенти» та святкування «Дня знань» у НУБіП України.
Наші студенти представляють університет на різних міжнародних, всеукраїнських спортивних змаганнях: «Чемпіонат Києва серед юніорів з важкої атлетики», «Всеукраїнські змагання з настільного тенісу», легкоатлетичний пробіг «Україна – моя рідна країна», відкритий чемпіонат України з перетягування канату до «Дня фізкультурника», відкритий чемпіонат міста Києва з «Кіокуншин карате», чемпіонату м. Києва з міні-футболу серед жіночих команд, кубок України з «Кіокуншин карате», чемпіонат світу з «Кіокуншин карате» (Японія), кубок України з перетягування канату, «Снайпер НУБіП України», «Снайпер столиці».

Крім того, студенти приймають участь у культурно-виховних заходах, які проводяться на рівні факультету, а саме: міні-концертах, присвячених врученню дипломів про здобуття освіти студентам факультету, посвяті студентів-першокурсників, конкурсах «Дебют першокурсника», «Реєстрація закоханих».

Значна культурно-виховна робота організовується деканатом та студентською радою на рівні гуртожитку. Щорічно організовуються творчі вечори, присвячені дню Святого Валентина, 8 Березня, проводиться культурно виховний захід «Гуртожиток – наш рідний дім», інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», святковий вечір та дискотека, приурочені до «Дня студента» та Нового Року. Проводяться конкурси на кращу фотографію «Я і гуртожиток», «Я і зима», «Краща студентська кімната місяця». У читальному залі гуртожитку започатковано щомісячний показ художніх та документальних фільмів історичного та патріотичного спрямування.
 

На святковому вечорі на факультеті ветеринарної медицини

Нагородження студентки факультету ветеринарної медицини титулом "Красуня НУБіП України"

Виступ студентів факультету на пісенному конкурсі "Голосіївська весна"

Виступ студентів на конкурсі «Дебют першокурсника»

Нагородження переможців конкурсу «Дебют першокурсника»

На пісенному конкурсі В НУБіП України

Святкування Дня закоханих на факультеті ветеринарної медицини

На грі «Що? Де? Коли?». Команди обдумують відповідь на поставлене запитання

Студенти факультету ветеринарної медицини - учасники військово-спортивних змагань з вогневої підготовки серед студентів НУБіП України «Снайпер НУБіП України»

Виступ студентів факультету на святковому вечорі у гуртожитку №6 з нагоди Нового 2015 року


На змаганнях з жиму штанги лежачи серед студентів НУБіП України

Студентки факультету ветеринарної медицини - призери змагань НУБіП України з волейболу серед жіночих команд

Студенти факультету ветеринарної медицини - призери змагань НУБіП України з важкої атлетики

Наставниками академічних груп для студентів першого курсу організовуються екскурсії у музеї міста Києва, зокрема Державний музей Т.Г. Шевченка, музей літератури, музей Чорнобиля, музей Софії Київської, музей Великої Вітчизняної війни, музей Шістдесятництва, Національний музей народної архітектури та побуту України (с. Пирогів), а також театри: Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки та ін.

 

Студенти факультету на міжнародному конкурсі "Голосіївська весна - 2018"

 

 

  

 

  

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook