РІК ВСТУПУ 2022

РІК ВСТУПУ 2022

Спеціальність 181 «Харчові технології» 

Освітня програма «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса»  

Денна форма навчання

1. Бакуменко Роман Олександрович
2. Білик Ольга Андріївна
3. Богатирьов Василь Сергійович
4. Васильчук Катерина Миколаївна
5. Волков Андрій Сергійович
6. Гриб Артьом Олегович
7. Гудименко Микола Володимирович
8. Жолуденко Ярослав Геннадійович
9. Іванов Олександр Маньо
10. Коваленко Андрій Дмитрович
11. Когут Максим Вікторович
12. Коломієць Валерія Валеріївна
13. Корнієнко Владислава Русланівна
14. Курбасов Олександр Олександрович
15. Лотоцький Віталій Володимирович
16. Ляшенко Наталія Михайлівна
17. Марченко Василь Миколайович
18. Михайлюк Владислав Сергійович
19. Овсянко Аліна Володимирівна
20. Петруша Анна Петрівна
21. Темнюк Євгеній Миколайович
22. Ткачук Павло Валерійович
23. Фесина Інна Юріївна
24. Чорний Олександр Миколайович
25. Шинкаренко Олександр Олександрович
26. Яланецька Каріна Петрівна

27. Комаров Денис Ігорович

 

Освітня програма «Технології зберігання та переробки водних біоресурсів»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Технології зберігання та переробки водних біоресурсів»   

Денна форма навчання

1. Гармаш Дмитро Вікторович
2. Дмитренко Дмитрій Вікторович
3. Дорожко Владислав Васильович
4. Думинський Олександр Валерійович
5. Козаков Денис Сергійович
6. Козаков Сергій Васильович
7. Козаков Юрій Васильович
8. Корнієнко Максим Вадимович
9. Макаров Олег Русланович
10. Матвійчук Віталій Сергійович
11. Омельчук Олександр Миколайович
12. Омельчук Павло Миколайович
13. Поліщук Максим Васильович
14. Примушко Валерій Владиславович
15. Пустовий Владислав Олександрович
16. Рибка Олександр Олександрович
17. Роєнко Тарас Миколайович
18. Романюк Володимир Михайлович
19. Сидоров Владислав Андрійович
20. Солонський Олександр Сергійович
21. Тигранян Армен Размікович
22. Тигранян Владик Размікович
23. Толочко Михайло Костянтинович
24. Тюрменко Ярослав Миколайович
25. Філоненко Михайло Ігорович
26. Харченко Антон Сергійович

  

Освітня програма «Нутриціологія»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Нутриціологія»  

Денна форма навчання

1. Авдєєнко Іван Андрійович
2. Бернадіна Іванна Олександрівна
3. Бєлоцерковець Олег Вікторович
4. Бєляускас Владислав Ігорович
5. Васил`єв Максим Богданович
6. Герасько Ростислав Ігорович
7. Григоренко Анастасія Олександрівна
8. Дячук Анастасія Ігорівна
9. Єрмоленко Євгенія Василівна
10. Кальковець Денис Юрійович
11. Ковтун Олег Русланович
12. Колеснікова Надія Андріївна
13. Колодяжний Віталій Юрійович
14. Крохмаль Тарас Сергійович
15. Лось Вероніка Андріївна
16. Маліков Данило Олегович
17. Масюк Катерина Юріївна
18. Мельник Назарій Анатолійович
19. Михнюк Сергій Вікторович
20. Остапчук Надія Костянтинівна
21. Панаскевич Анна Сергіївна
22. Парненко Сергій Володимирович
23. Петрушенко Софія Анатоліївна
24. Почерпайло Андрій Андрійович
25. Романюк Артем Миколайович
26. Чабан Валерія Сергіївна

 

Спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»

Освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація»

Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Якість, стандартизація та сертифікація» 

Денна форма навчання

1. Баранов Володимир Сергійович

2. Баранов Сергій Андрійович

2. Бебякін Володимир Олександрович
3. Вальчук Василь Іванович
4. Ворошилов Данііл Вадимович
5. Галицький Олексій Олександрович
6. Галушко Марія Михайлівна
7. Глушик Ігор Миколайович
8. Глядик Богдан Миколайович
9. Джура Олександр Володимирович
10. Довгич Ольга Петрівна
11. Культенко Роман Сергійович
12. Куцан Іванна Романівна
13. Леонов Роман Геннадійович
14. Логвинюк Сергій Васильович
15. Ляшенко Аліна Валеріївна
16. Нагула Олександр Олексійович
17. Науменко Денис Олександрович
18. Овчарук Володимир Юрійович
19. Песчанюк Олег Олегович
20. Плиска Анатолій Сергійович
21. Полехін Максим Вікторович
22. Ращупкін Микола Миколайович
23. Рудницький Микола Миколайович
24. Рязанцев Дмитро Олексійович
25. Самчук Сергій Степанович
26. Улько Валерія Валеріївна
27. Філоненко Олександр Васильович
28. Халілов Рафаел Муршудович
29. Шевченко Дарина Миколаївна
30. Шевчук Нікіта Андрійович
31. Шпакович Віктор Іванович

 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook