- Головна
- ВСТУП-2024
- Освітня діяльність
- Освітні програми
- Вибіркові дисципліни
- Каталог навчальних планів
- Розклад занять
- Підсумкова атестація бакалаврів
- Підсумкова атестація магістрів
- Літня екзаменаційна сесія 2023-2024 н.р.
- Зимова екзаменаційна сесія 2024-2025 н.р.
- Стипендіальний рейтинг
- Проведення відкритих лекцій
- Школа професійної майстерності
- Літня школа з геодезії та землеустрою
- Контрольний пункт для смартфона
- Наукова діяльність
- Наукові дослідження
- Науково-виробничий журнал "Землеустрій, кадастр і моніторинг земель"
- Конференції, семінари, круглі столи
- Неформальна освіта
- Наукові конкурси
- Видатні вчені
- АСПІРАНТУРА
- ОНП "Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища"
- Інформація для здобувачів
- Міжнародна діяльність
- Культурно-виховна робота
- Акредитація
- Академічна доброчесність
Неформальна освіта
ПОРЯДОК визнання результатів навчання здобувачів вищої освіти, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти, у Національному університеті біоресурсів і природокористування України
1. Онлайн-курс лекцій на тему "Консолідація земель: дієвий і актуальний інструмент сільського розвитку – огляд і перспективи для України" організовано факультетом землевпорядкування НУБіП України та Німецько-український агрополітичний діалогом (APD) спеціально для студентів університетів України, в яких здійснюється підготовка землевпорядників і геодезистів.
Під час лекцій розглянуті основні поняття, принципи і процедури консолідації земель, а також актуальні проблеми, що її супроводжують.
Програма курсу
Список осіб які прослухали цикл лекцій "Консолідація земель: дієвий і актуальний інструмент сільського розвитку – огляд і перспективи для України" і отримали сертифікат (27-28 квітня 2022 року).
2. Навчально-практичний онлайн семінар у рамках вивчення дисципліни «Планування населених пунктів» (неформальна освіта)
Дата проведення: 18 травня, о 10-10 год.
Орієнтований на студентів, які навчаються за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій
Перелік питань, що виносяться на розгляд:
1. Планування та реновація населених пунктів після бойових дій;
2. Проектування об’єктів житлової і громадської забудови з урахуванням сучасних викликів і загроз;
3. Тимчасові поселення для внутрішньо переміщених осіб.
Модератори: в.о. завідувача кафедри земельного кадастру, доцент Наталія Мединська, доцент кафедри земельного кадастру Олег Цвях.
Програма заходу:
№ | спікер | час |
1 | Вступне слово: декан факультету землевпорядкування Тарас Євсюков | 10:10 (до 3 хв) |
2 | Про актуальність теми: в.о. завідувача кафедри Наталія Мединська | 10:15 (до 5 хв) |
3 | Проблемні питання земель під житловою забудовою в населених пунктах, де ведуться бойові дії: доцент кафедри земельного кадастру Олег Цвях | 10:20 (до 10 хв) |
4 | Планування та реновація населених пунктів після бойових дій: засновник архітектурного бюро та автор проектів «Да Вінчі груп» Юрець Сергій Васильович | 10:30 (до 15 хв) |
5 | Доповіді студентів | 10:45 (до 10 хвилин на кожну доповідь) |
6 | Питання - відповіді | |
7 | Підведення підсумків |
Доступ до заходу: https://meet187.webex.com/meet187/j.php?MTID=m5b6afe9f3bddfb272af3f770dafa9310
Усі доповідачі отримають сертифікат участі
3. Онлайн-курс авторських семінарів і тренінгів, від проф. Йоахіма Томаса (екс-керівник відділу Міндовкілля, сільського господарства, охорони природи і захисту прав споживачів федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія) на тему: "Проведення процедури консолідації земель крок за кроком" організованих факультетом землевпорядкування НУБіП України і компонентом «Фаховий діалог із земельних питань» проєкту Німецько-Український агрополітичний діалог (APD) (вересень - листопад 2022 року).
4. Онлайн-лекції проф. д-р Вінріха Фосса та проф. д-р Ханса-Йоахіма Лінке на тему "Сталий розвиток сільських територій та територій під забудову шляхом інтегрованого розвитку села та реорганізації земель під забудову: досвід Німеччини – перспективи для України" організовані факультетом землевпорядкування НУБіП України і компонентом «Фаховий діалог із земельних питань» проєкту Німецько-Український агрополітичний діалог (APD).
(27 січня 2023 року).
5. Онлайн-лекція проф. д-р Тео Кьоттера на тему: "Управління земельними ресурсами і розвиток ринку землі: правові норми, інструменти і програми ЄС" організовані факультетом землевпорядкування НУБіП України і компонентом «Фаховий діалог із земельних питань» проєкту Німецько-Український агрополітичний діалог (APD).
(2 березня 2023 року).
6. Онлайн-лекції організовані факультетом землевпорядкування НУБіП України і компонентом «Фаховий діалог із земельних питань» проєкту Німецько-Український агрополітичний діалог (APD) в період квітень-липень 2023 року:
✓ На шляху інтеграції України до ЄС: вивчаємо досвід Естонії та Латвії у сфері земельних відносин і розвитку ринку земель (19 квітня 2023 року) - 2 год.
✓ Підхід ЄС до управління земельними ресурсами: уроки останніх трьох етапів розширення ЄС (14 червня 2023 року) - 2 год.
✓ Управління земельними ресурсами і розвиток ринку землі в контексті інтеграції України до ЄС: досвід Польщі та Німеччини (29 червня 2023 року) - 2 год.
✓ Управління земельними ресурсами і розвиток ринку землі в контексті інтеграції України до ЄС: досвід Литви та Словенії (4 липня 2023 року) - 2 год.
8. Онлайн-лекції д-р Мортена Гартвіґсена, офіцера з питань землекористування і питань продовольства та сільського господарства ФАО, координатора регіональних ініціатив офісу ФАО в Європі та Центральній Азії та Крістіни Мітіч-Арсової, керівника групи ФАО в Північній Македонії на тему: Досвід впровадження консолідації земель у Північній Македонії. Перспективи консолідації земель і земельного банкінгу у Європейському вимірі, організовані факультетом землевпорядкування НУБіП України і компонентом «Фаховий діалог із земельних питань» проєкту Німецько-Український агрополітичний діалог (APD).
(6 березня 2024 року).
9. Онлайн-лекції проф. д-р Карл-Хайнца Тіманна, професора з управління земельними ресурсами та д-р Андреаса Хендрікса, професора з управління земельними ресурсами факультету будівництва та довкілля Мюнхенського університету збройних сил Німеччини на тему: Упровадження консолідації земель на прикладі Східної Німеччини. Принципи вилучення приросту вартості землі в дохід держави, організовані факультетом землевпорядкування НУБіП України і компонентом «Фаховий діалог із земельних питань» проєкту Німецько-Український агрополітичний діалог (APD).
(16 квітня 2024 року).
Список осіб які прослухали лекції і отримали сертифікат
10. Онлайн-лекції проф. д-р Карл-Хайнца Тіманна, професора з управління земельними ресурсами та д-р Андреаса Хендрікса, професора з управління земельними ресурсами факультету будівництва та довкілля Мюнхенського університету збройних сил Німеччини на тему: Упровадження консолідації земель на прикладі Східної Німеччини. Принципи вилучення приросту вартості землі в дохід держави, організовані факультетом землевпорядкування НУБіП України і компонентом «Фаховий діалог із земельних питань» проєкту Німецько-Український агрополітичний діалог (APD).
(14 червня 2024 року).