Вітаємо професора кафедри педагогіки, ректора НУБіП з ЮВІЛЕЄМ!

9 лютого 2021 року

 Високоповажний Станіславе Миколайовичу!

Від усієї освітянської родини кафедри педагогіки прийміть щиросердні, сповнені людської шани і поваги слова привітання з нагоди ЮВІЛЕЮ!

Ми пишаємось тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати професійних висот. Ваша життєва мудрість, багаторічна послідовна та натхненна діяльність принесли радість і віру в себе багатьом людям: студентам, молодим та досвідченим науковцям, освітянам-практикам. Під Вашим керівництвом Національний університет біоресурсів і природокористування України став одним із провідним закладів вищої освіти України. Ваші знання, талант організатора, невичерпна енергія, прагнення досягати досконалості у всьому, високе почуття відповідальності є прикладом для виховання наступних поколінь науковців. Глибоку повагу і захоплення викликають Ваш багатий досвід, активна життєва позиція та принциповість. Ви не тільки своє серце, а й усе свідоме життя віддали освіті, науці, педагогіці.

Шановний Станіславе Миколайовичу! Від усієї душі бажаємо Вам на довгі-довгі роки міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму та нових творчих успіхів. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена новими досягненнями і перемогами.

Віримо, що яскраві промені Вашої енергії та благодатні зерна таланту педагога, вченого та керівника, засіяні Вами, шановний Станіславе Миколайовичу, на ниві української педагогічної освіти та науки, щоразу зростатимуть щедрим урожаєм добра, людяності та любові!

Многих і благих літ!
Співробітники кафедри педагогіки

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook