Візит ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України до Університету природних ресурсів і наук про життя (Відень, Австрія)

5 лютого 2013 року
23-26 січня 2013 року ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України акад. Д.О. Мельничук відвідав Університет природних ресурсів і наук про життя - BOKU (Відень, Австрія) на запрошення його ректора проф. Мартіна Гежабека. Керівники двох вишів обговорили потенційні напрямки співпраці між двома університетами.
Довідково: Університет природних ресурсів і наук про життя у Відні було засновано у 1872 р., тут навчаються 10600 студентів, працюють 700 науково-педагогічних та 470 адміністративних працівників. Навчальні, дослідницькі та адміністративні будівлі розташовані в різних частинах Відня. Університет BOKU співпрацює з навчальними закладами з усього світу і пропонує навчання за програмами бакалаврату, в магістратурі (за 18 програмами німецькою та 7 – англійською мовами) та аспірантурі, а також у відділі підвищення кваліфікації.
Відбулися також переговори із проректором з наукової діяльності та міжнародної співпраці проф. Йозефом Глосслом, директором Інституту геодезії, дистанційного зондування та інформації про землі д-ром Клементом Атзбергером та проф. Хансом-Петером Каулом (агрономічний факультет) про можливості обміну студентами та викладачами за напрямками та спеціальностями, які становлять спільний інтерес для обох університетів і стосуються природоохоронної галузі, сталого розвитку сільськогосподарського виробництва і сільських територій, якості та безпеки продуктів харчування і навколишнього середовища, відновлювальних джерел енергії та інших сфер, що стосуються наук про життя, розробки та реалізації спільних навчально-наукових проектів.
В ході зустрічей, було досягнуто домовленості про участь Університету природних ресурсів і наук про життя у Міжнародній науковій конференції «Біоресурси планети та біобезпека навколишнього середовища: проблеми та перспективи», присвяченій 115-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України та 15-річчю заснування Всесвітнього консорціуму установ вищої освіти та досліджень у сільському господарстві (GCHERA), що пройде 4-6 листопада 2013 р. на базі НУБіП України.
Під час перебування у Відні, ректора Д.О. Мельничука було запрошено на щорічний університетський бал BOKU-2013, який є багаторічною традицією і проводиться у віденському палаці Гофбургів, збираючи у своїх стінах викладачів, працівників та студентів університету BOKU.

Делегація НУБіП України з візитом до Університету природних ресурсів і наук про життя - BOKU (Відень, Австрія)
Переговори із проректором з наукової діяльності та міжнародної співпраці проф. Йозефом Глосслом
Зустріч з директором Інституту геодезії, дистанційного зондування та інформації про землі д-ром Клементом Атзбергером
Зустріч з проф. Хансом-Петером Каулом (агрономічний факультет Інституту геодезії, дистанційного зондування та інформації)
ректор НУБІП України акад Мельничук Д.О. з ректором BOKU проф. Мартіном Гежабеком
Студенти університету BOKU - господарі балу
Українська делегація на щорічному університетському балу BOKU-2013,
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook