На економічному факультеті для аспірантів та викладачів стартував спецкурс «Моделювання впливу політичних рішень на аграрний сектор за допомогою моделі часткової рівноваги «AGMEMOD UA»

7 квітня 2017 року

     5 квітня на економічному факультеті стартував спецкурс «Моделювання впливу політичних рішень на аграрний сектор за допомогою моделі часткової рівноваги «AGMEMOD UA» в рамках програми підготовки аспірантів. З вітальним словом виступили декан економічного факультету Анатолій Діброва та представник Німецько-українського агрополітичного діалогу Марія Ярошко, які наголосили про важливість застосування сучасних методів при моделюванні та прогнозуванні економічних процесів, що дозволить підвищувати якість дослідницьких робіт на всіх рівнях.

     Після знайомства з учасниками лектор Марія Богонос, PhD, експерт з аграрної політики, зазначила, що курс складається із трьох частин. Перша присвячена теоретичному підґрунтю побудови ЕМЧР. У другій частині вивчатимуться етапи створення, структура та принципи функціонування ЕМЧР на прикладі моделі AGMEMOD. Підходи до моделювання політичних сценаріїв та інтерпритації відповідних результатів – предмет останньої частини курсу. 

  

     Учасникам були надані навчальні матеріали для підготовки та виконання практичних завдань, презентації лекцій, а також програмне забезпечення.

     Курс включає 30 аудиторних годин, лекції, індивідуальну роботу, роботу групах, а також PC-демонстрації, презентації слухачів, задачі та практичні завдання. Після завершення навчання за умови успішної здачі тестових завдань учасники отримають сертифікат АПД.

Віталій Нагорний,
заступник декана економічного факультету 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook