Гаранти освітніх програм прозвітували про готовність проєктів акредитаційних справ

21 грудня 2023 року
  В рамках підготовки до завантаження відомостей самоаналізу освітніх програм, які підлягають акредитації в січні-лютому 2024 року 21 грудня за головування проректора з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадима Кондратюка відбулася нарада з деканами факультетів, завідувачами кафедр та гарантами освітніх програм щодо стану готовності акредитаційних справ, відправлення до НАЗЯВО яких заплановано в січні 2024 року.

  Проректор акцентував увагу гарантів освітніх програм на тому, що сьогодні вже 5 освітніх програм отримали доступ до завантаження, тому попереду напружена робота не лише проектних груп, а й всього колективу університету задля забезпечення позитивного результату – якісної акредитації наших освітніх програм. Він зазначив, що запорукою успішної акредитації освітніх програм залишається висока якість організації їх освітнього процесу.

 

  Завідувач навчально-методичного відділу Лариса Кліх поінформувала гарантів про необхідність врахування основних зауважень експертних груп та галузевих експертних рад за освітніми програмами підготовки магістрів. Також вона ще раз обговорила з гарантами порядок завантаження акредитаційних справ до системи НАЗЯВО.

 

  Гаранти програм, а також декани факультетів та завідувачі кафедр, дотичних до акредитації, озвучили низку запитань, які виникли в процесі підготовки відомостей самоаналізу освітніх програм. Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності та керівники відділів надали відповіді та побажали гарантам успішного проходження акредитації освітніх програм.

 

 


Лариса Кліх,
завідувач навчально-методичного відділу

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook