Запрошуємо на серію вебінарів про ресурси платформи «Research4Life»

31 жовтня 2023 року

 

  Наукова бібліотека НУБіП України запрошує науковців, викладачів та аспірантів взяти участь у серії вебінарів про ресурси платформи «Research4Life», яка ознайомить з можливостями, які вона відкриває для дослідників. Державна науково-технічна бібліотека України спільно з фахівцями проєкту «Research4Life» підготували серію вебінарів українською мовою.
    Вебінари проведе стипендіатка Німецької національної бібліотеки, національна координаторка проєкту «Research4Life» в Україні, фахівчиня бібліотечної справи Маргарита Цюра.
    Участь у запланованих заходах зможуть узяти всі охочі за умови попередньої реєстрації!
  Вебінари пройдуть на платформі Zoom, а також транслюватимуться на каналі Державної науково-технічної бібліотеки України в YouTube та після проведення будуть доступні до перегляду в записі.
    Нагадуємо, що в липні цього року українським установам продовжили безоплатний доступ до ресурсів платформи «Research4Life» до кінця 2024 року.
Завдяки включенню України до групи країн А в межах проєкту «Research4Life» українські вчені мають безоплатний доступ до електронних книг, журналів, баз даних багатьох видавництв і компаній світу.

 

    Пропонуємо до вашої уваги програму вебінарів:

31 жовтня 2023 року, початок о 12 год.
Тема: Знайомство з Research4Life: початок використання.
Опис: учасникам представлять загальну інформацію про Research4Life: які критерії участі в проєкті для країн та організацій, як відбувається процес реєстрації установи та отримання доступу до електронних ресурсів, розглянуть політику використання доступу та ресурси, які доступні користувачам, доступну інформацію на сайті Research4Life та інструменти для розв'язання технічних проблем. Також висвітлять участь України у проєкті «Research4Life».
Реєстраційна форма за покликанням.

2 листопада 2023 року, початок о 12 год.
Тема: Знайомство з Research4Life: Єдиний контент-портал.
Опис: під час вебінару учасники дізнаються більше про Єдиний контент-портал Research4Life, особливості пошуку необхідної інформації (меню Collections, Content меню, Hamburger меню) та способи ефективного використання порталу.
Реєстраційна форма за покликанням.

6 листопада 2023 року, початок о 12 год.
Тема: Знайомство з Research4Life: ефективний пошук у колекціях.
Опис: на вебінарі йтиметься про два інструменти Summon та Google Scholar, які можна використовувати для ефективного пошуку в колекціях Research4Life.
Реєстраційна форма за покликанням.

Лариса Мельничук,
заступниця директорки наукової бібліотеки

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook