Механіко-технологічний факультет

Умови вступу

    1. Для вступу для здобуття освітнього ступеня ОС «Бакалавр» спеціальностей 208 «Агроінженерія», 274 «Автомобільний транспорт», 275.03 «Транспортні технології на автомобільному транспорті» для випускників шкіл та коледжів у 2023 році передбачена подача електронних заяв через сайт http://vstup.edbo.gov.ua/
   На бюджет вступників зараховуватимуть за результатами НМТ 2022-2023 рр. або ЗНО 2020-2021 рр.:
  • на основі повної загальної середньої освіти https://nubip.edu.ua/node/19922;
  • на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного фахового фолодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра https://nubip.edu.ua/node/20125.
   Обов’язковою вимогою при подачі кожної заяви і на бюджет, і на контракт є написання мотиваційного листа. Бали за мотиваційні листи не виставляються, однак у випадку однакового конкурсного балу у вступників, які одночасно претендують на крайнє прохідне місце, приймальна комісія буде перевіряти зміст написаного листа на доброчесність та оцінювати за відповідним рейтингом.
   Зверніть увагу! Вступ на спеціальності, яким надається особлива державна підтримка, (а серед них спеціальності 208 Агроінженерія, 274 Автомобільний транспорт, 275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) на місця за кошти фізичних (юридичних) осіб можливий без НМТ/ЗНОлише за результатами мотиваційного листа.
    Національний мультипредметний тест (НМТ) міститиме завдання з трьох предметів: два (обов'язкові) – українська мова, математика та один предмет (на вибір) – історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, фізика, хімія.
На складання тесту абітурієнти матимуть 180 хвилин. Учасники НМТ можуть самі розподіляти час між блоками.
У МОН запланували дві сесії НМТ – 2023: основну і додаткову.
Основна відбудеться у червні, додаткова – у червні–липні. Участь у додатковій сесії можуть взяти ті абітурієнти, які через поважні причини не могли складати тести під час основної.
Тести випускники складатимуть у спеціально обладнаних комп'ютерних аудиторіях навчальних закладів – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ). Їх створять як в Україні, так і в деяких країнах за кордоном.
Реєстрація на НМТ – 2023 відбудеться у квітні.
Підтвердження участі у тесті та остаточний вибір місця проходження НМТ запланували на травень.


Як вступатимуть у виші випускники з ТОТ у 2023 році
У 2023 році для вступників, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території (ТОТ), зробили виняток щодо складання НМТ.
Такі абітурієнти зможуть вступати до вишів України дистанційно. При цьому результати НМТ у них не вимагатимуть.
 
2. Вступ для здобуття освітнього ступеня ОС «Магістр» на бюджетній основі буде здійснюватись за результатами ЄВІ/ЄФВВ 2023 року https://nubip.edu.ua/node/5744  та фахового випробування у НУБіП України.
     Важливо!!! Вступ на спеціальності, яким надається особлива державна підтримка (серед них спеціальності: 208 Агроінженерія, 274 Автомобільний транспорт, 275 Транспортні технології (за видами)), на місця за кошти фізичних (юридичних) осіб можливий без ЄВІлише за результатами мотиваційного листа.
   Вступники на ОС «Магістр» на основі ступеня магістра (ОКР «Спеціаліст») на місця за кошти фізичних (юридичних) осіб можуть за їх вибором подати результат ЄВІ та/або ЄФВВ або скласти відповідні вступні випробування у закладі 
 
Мотиваційний лист є обов’язковим при подачі електронної заяви для всіх вступників. Заяви без мотиваційного листа будуть анульовані.

 

Детальна інформація щодо вступу - https://nubip.edu.ua/entrant

Програми вступних випробувань і вимоги до мотиваційних листів - https://nubip.edu.ua/node/88749

Терміни вступної кампанії 2023 - https://nubip.edu.ua/node/8033

Вартість навчання - https://nubip.edu.ua/node/1660

 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook