Механіко-технологічний факультет

Міжнародна діяльність

 Факультет веде активну співпрацю з Інститутом сільськогосподарської техніки Боннського університету, університетом м. Карлсруе (ФРН), університетом м. Малага (Іспанія), Інститутом будівництва, механізації та електрифікації сільського господарства (Варшава), Варшавською політехнікою (Плотськ), Щецинською та Лодзинською політехніками (Польща), Інститутом сільськогосподарських машин (Прага), Угорським сільськогосподарським технічним інститутом (Гйоделл), Австрійським університетом культури землеробства (Відень), Люблінською сільськогосподарською академією, Вищою сільськогосподарською школою м. Нітра (Словакія). Студенти МТФ мають змогу пройти виробничу практику у фермерських господарствах країн Європи та Північної Америки: Англії, Німеччини, Бельгії, Франції, Данії, США та ін.

  

Міжнародні конференції, сімпозіуми, виставки

 Метою міжнародної діяльності механіко-технологічного факультету є стійка інтеграція інженерних спеціальностей НУБіП України у міжнародне освітнє та наукове середовище.

 

  

Завідувач кафедри  тракторів, автомобілів та біоенергосистем,  доктор технічних наук, професор Г.А. Голуб та доцент О.А.Марус на 10-тій Міжнродній науковій конференції інститутів сільськогосподарської інженерії держав Центральної та Східної Європи (CЕЕ AgEng)

 

Співпраця з провідними компаніями-виробниками сільськогосподарської техніки

21 вересня 20016 року в університеті урочисто відкрили перший в Україні навчально-технологічний центр ТОВ «КУН-Україна».

      

        Створення ценру стало можливим завдяки тісній співпраці у навчальній, науковій та виробничій сферах між університетом та лідером у виробництві сучасної європейської техніки компанією «КУН-Україна», яка люб’язно надала техніки на 10 мільйонів гривень.


Міжнародні проекти та програми співробітництва

   Проект UNIDO «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України» виконується Агенством ООН з питань промислового розвитку (ЮНІДО) за підтримки Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та триватиме до травня 2016 року. 

  • - 12 викладачів механіко технологічного-факультету приймають участь у проекті;

  • - проведено 2 міжнародні семінари;

  • - 2016 - 2017 роки - проведення тренінгів підвищення кваліфікації для 200 представників уряду та місцевих органів влади, інженерно-технічних спеціалістів та керівників середньої ланки з підприємств.

  •    

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook