Механіко-технологічний факультет

Додаткові бали до рейтингу студентів

 Додаток до протоколу № 10 від 15.12.23 р. засідання стипендіальної комісії механіко-технологічного факультету НУБіП України
 
Згідно подання старост академічних груп, затвердити додаткові бали до рейтингу наступним студентам механіко-технологічного факультету, за 1 семестр 2023-2024 навчального року: 

Група АІ-2301

П.І.Б.

К-сть балів

1

Андросенко Владислав Андрійович

6,1

2

Ачкевич Микола Васильович

10

3

Бровді Руслан Васильович

7,5

4

Букша Євгеній Ігорович

0

5

Ваколюк Владислав Васильович

3

6

Вакуленко Олександр Валерійович

4

7

Васьківський Олександр Дмитрович

2

8

Ведь Владислав Богданович

1,4

9

Горбань Ігор Юрійович

10

10

Котляр Дмитро Сергійович

0

11

Кривчун Михайло Миколайович

0,9

12

Крисюк Юлія Михайлівна

6,3

13

Науменко Євгеній Дмитрович

1,1

14

Патлатенко Андрій Вячеславович

2

15

Пилипчук Богдан Олександрович

10

16

Потієвський Євгеній Сергійович

0

17

Рапавий Назар Сергійович

9,5

18

Решетило Дмитро Анатолійович

7,5

19

Сайко Олександр Павлович

2,4

20

Сербіненко Іван Вʼячеславович

2,5

21

Тарасевич Богдан Олександрович

10

22

Шастун Павло Віталійович

1

23

Швець Володимир Олександрович

1,5

24

Шевель Вадим Сергійович

2,1

25

Щасний Андрій Михайлович

19

26

Щетінін Максим Володимирович

3,5

27

Яковенко Олександр Олександрович

10

28

Яценко Володимир Сергійович

10

 

Група АІ-2302

П. І. Б. студента

К-сть балів

1

Андрійчук Олександр Андрійович

4,9

2

Віденський Олексій Сергійович

10

3

Галенко Олександр Русланович

6,7

4

Галімов Тимур Андрійович

1,9

5

Гарбарук Роман Сергійович

8,5

6

Гончаренко Євгеній Юрійович

0

7

Ільницький Максим Анатолійович

8,5

8

Кирилюк Богдан Вікторович

3,4

9

Клименко Богдан Андрійович

6,6

10

Коваленко Максим Андрійович

2,1

11

Коломієць Дмитро Ігорович

0,8

12

Корчак Артур Русланович

3,5

13

Котляр Євгеній Михайлович

6,6

14

Мельников Олексій Сергійович

0,5

15

Мануїлов Денис Андрійович

5

16

Миронов Владислав Вадимович

10

17

Непомнящий Андрій Олександрович

0

18

Опалій Артем Андрійович

0

19

Панчук Роман Юрійович

0,5

20

Самченко Євген Вадимович

0

21

Суханевич Володимир Сергійович

5

22

Ткаченко Вадим Васильович

3,4

23

Ткачук Денис Вікторович

2,4

24

Шваб Артем Васильович

0

25

Чернишенко Андрій Борисович

10

26

Яковенко Єгор Русланович

0

 

Група АІ-2303

П. І. Б. студента

К-сть балів

1

Вознюк Віталій Сергійович

0

2

Гончаренко Олег Романович

0

3

Горошко Іван Володимирович

3,7

4,

Гребінник Сергій Сергійович

8,1

5

Данилюк Олександр Юрійович

8,3

6

Дмитрук Нікіта Анатолійович

0

7

Дякун Дмитро Сергійович

0

8

Журбей Данііл Олексійович

0

9

Загородний Назар Борисович

10

10

Запаров Максим Сергійович

9,8

11

Іванченко Ілля Васильович

7,55

12

Левчук Олександр В’ячеславович

10

13

Луговкін Віктор Володимирович

0

14

Львов Ярослав Романович

10

15

Майструк Іван Миколайович

7,75

16

Мамайчук Артем Миколайович

6,35

17

Мамедов Данііл Теймурович

0

18

Некрашевич Владислав Олександрович

0

19

Петрашенко Артур Олексійович

0

20

Симоненко Роман Сергійович

0

21

Солом’яний Антон Віталійович

4,1

22

Твердохлібов Олександр Ігорович

0

23

Ткаченко Денис В’ячеславович

4,6

24

Толмачов Артем Віталійович

0

25

Фомін Сергій Іванович

10

26

Ходаківський Богдан Ігорович

5,3

27

Яценко Андрій Анатолійович

5,3

 

Група АІ-2304 ст

П. І. Б. студента

К-сть балів

1

Авраменко Роман Петрович

4,5

2

Борисенко Роман Васильович

10

3

Довбиш Артем Іванович

4

4

Дроваль Ярослав Валерійович

2

5

Єлісавецький Павло Анатолійович

1,5

6

Іваніченко Дмитро Сергійович

9,5

7

Ігнатович Денис Анатолійович

0

8

Казмірук Андрій Миколайович

0

9

Ковальчук Олег Ігорович

10

10

Котлубовський Олександр Олександрович

7,5

11

Курков Євгеній Дмитрович

1,5

12

Лосінський Богдан Олександрович

6

13

Любинецька Яна Іванівна

5,5

14

Любчич Андрій Віталійович

0

15

Макушинський Дмитро Михайлович

4

16

Мокряк Максим Геннадійович

10

17

Луцюк Юрій Тарасович

4,5

18

Опалатенко Максим Віталійович

1,5

19

Панасенко Степан Миколайович

10

20

Побідаш Артур Анатолійович

1,5

21

Сахацький Роман Ігорович

8,5

22

Скарлатов Михайло Романович

0,5

23

Соловей Роман Вікторович

10

24

Трохименко Владислав Андрійович

8

25

Фоменко Євгеній Олександрович

0,5

 

Група АІ 2305ст

П. І. Б. студента

К-сть балів

1

Білий Олег Іванович

10

2

Вівчарик Микола Іванович

0

3

Голуб Максим Михайлович

0

4

Женчак Денис Петрович

0

5

Кондратенко Дмитро Богданович

0

6

Красько Тарас Юрійович

6

7

Мищишин Андрій Михайлович

0,5

8

Мохун Володимир Михайлович

0,5

9

Новік Максим Сергійович

4

10

Онопрієнко Костянтин Миколайович

3

11

Плонський Олександр Іванович

0,5

12

Приходько Валерій Анатолійович

10

13

Пукало Назарій Миколайович

0,5

14

Пустановський Василь Васильович

0,5

15

Сапригін Олег Степанович

0,5

16

Степанчук Богдан Олегович

4,5

18

Цісельський Степан Степанович

0,5

19

Шпак Іван Іванович

0

20

Яворський Павло Миколайович

6,5

21

Яцків Максим Володимирович

0

 

Група АТ 2306

П. І. Б. студента

К-сть балів

1

Башев Дмитро Юрійович

0

2

Білецький Андрій Русланович

2,7

3

Білобров Денис Віталійович

0

4

Бобонич Артем Михайлович

0

5

Бражний Артем Миколайович

0

6

Васильчук Богдан Олександрович

5,2

7

Войдюк Давид Юрійович

0

8

Воронцов Роман Іванович

0

9

Горбонос Василь Дмитрович

0

10

Жбанов Олександр Костянтинович

0

11

Знайдюк Оолексій Михайлович

0

12

Дяченко Олександр Андрійович

0

13

Карповець Василь Юрійович

0

14

Кацідим Гліб Олександрович

0

15

Кінаш Артем Олександрович

0

16

Коваль Олександр Васильович

0

17

Ковтунович Богдан Сергійович

0

18

Кузьменко Деніс Анатолійович

0

19

Микитенко Дмитро Іванович

0

20

Недєв Іван Сергійович

0

21

Недєв Богдан Сергійович

0

22

Овчаренко Єгор Анатолійович

0

23

Остапенко Олексій Андрійович

0

24

Радченко Ярослав Володимирович

0

25

Трухан Олександр Сергійович

0

 

Група TT 2308

П. І. Б.

К-сть балів

1

Білякова Дарина Ярославівна

8

2

Болібок Констянтин Ігорович

0

3

Васьківський Віталій Сергійович

0

4

Грабовський Денис Євгенович

3

5

Зацарний Юрій Юрійович

0

6

Клименко Сергій Миколайович

0

7

Клімов Микита Сергійович

10

8

Корінчук Маряна Віталіївна

1,5

9

Кошара Максим Ігорович

8

10

Кравчук Анна Сергіївна

5,5

11

Расюк Денис Олександрович

0

12

Сіренко Юрій Юрійович

0

13

Томченко Олексій Анатолійович

0

14

Чемний Олександр Михайлович

0

 

Група ТТ-2309

П.І.Б

К-сть балів

1

Архипська Валерія Олександрівна

1,3

2

Жеребцов Олександр Русланович

5

3

Зінченко Марина Костянтинівна

1,3

4

Кротюк Віталій Олександрович

4,4

5

Лелюх Богдан Володимирович

10

6

Лисенко Яна Олександрівна

8,1

7

Литвинченко Андрій Сергійович

0

8

Малофеєв Максим Дмитрович

5,6

9

Манічкін Микита Артемович

5,5

10

Манько Каріна Володимирівна

4,5

11

Мізіна Віталіна Юріївна

4,1

12

Незгозінська Сабіна Олександрівна

0,6

13

Олійник Анастасія Сергіївна

9,6

14

Орбан Василь Васильович 

1,5

15

Погоріла Каріна Вадимівна

10

16

Поліщук Дмитро Вікторович

1,5

17

Розпутній Богдан Володимирович

2,6

18

Сандецький Владислав Тарасович

7

19

Саух Артем Валерійович

0

20

Солонець Владислав Іванович

1,5

21

Степанович Вадим Вікторович

5,5

22

Сятиня Нікіта Володимирович

2

 

Група ТТ-2310ст

П.І.Б

К-сть балів

1

Бойко Нікіта Юрійович

1,8

2

Володкевич Андрій Вікторович

0,3

3

Грищенко Євгеній Петрович

0

4

Деревянко Владислав Вікторович

0

5

Домотенко Степан Андрійович

0

6

Заярний Сергій Олександрович

0

7

Кондратюк Ростислав Олегович

0,3

8

Кравчук Віталій Вікторович

0,9

9

Кривенко Ольга Орестівна

6,9

10

Мащенко Вікторія Миколаївна

0

11

Перегуда Олександр Олександрович

0

12

Река Дмитро Сергійович

0

13

Санчківський Денис Богданович

0

14

Стародубець Андрій Юрійович

0

15

Ткаченко Богдан Анатолійович

0

16

Хоненко Максим Вікторович

0

17

Шелетецький Олексій Володимирович

0

 

Група АІ 2201

П. І. Б.

К-сть балів

1

Белицький Ілля

10

2

Гмирко Віталій

10

3

Диптан Максим

7,25

4

Доценко Владислав

6,5

5

Збруцька Анастасія

10

6

Коваленко Сергій

10

7

Ковтун Євгеній

4,5

8

Концаренко Андрій

10

9

Корж Олександр

10

10

Красоха Аліна

10

11

Криворучко Назар

10

12

Кузьмін Владислав

5

13

Куницький Денис

8,8

14

Мегеря Олег

8,8

15

Михайлик Володимир

0,5

16

Мостовенко Андрій

10

17

Олійник Віктор

7

18

Петренко Дмитро

3,7

19

Полтавець Сергій

3,8

20

Пономар Олександр

0

21

Рудешко Володимир

10

22

Смаженко Максим

4,5

23

Соляник Денис

10

24

Стеценко Станіслав

3,5

25

Стрілецька Валентина

10

26

Суховець Назар

0

27

Чайковський Олександр

10

28

Щуренко Богдан

10

29

Якименко Дмитро

3

 

Група АІ-2202

П. І. Б.

К-сть балів

1

Бондар Максим Миколайович

0

2

Броварець Микита Євгенович

10

3

Буряк Микола Валерійович

0

4

Волков Кирило Вадимович

0

5

Голеня Артем Сергійович

0

6

Голуб Вадим Валентинович

0

7

Джам Дмитро Олександрович

0

8

Драган Володимир Дмитрович

0

9

Жилін Денис Андрійович

0

10

Зубченко Максим Сергійович

10

11

Коваленко Олександр Андрійович

0

12

Коваль Ілля Васильович

0

13

Ковальчук Данило Васильович

0

14

Комар Віталій Васильович

4,5

15

Конончук Олександр Андрійович

10

16

Кореневич Ігор Сергійович

5

17

Кузнецов Владислав Ярославович

2

18

Манжула Вадим Олегович

0

19

Марущак Олег Ігорович

10

20

Марченко Артем Олександрович

0

21

Марчук Назар Сергійович

0

22

Моісеєнко Владислав Дмитрович

0

23

Москалюк Олександр Геннадійович

0

24

Патрика Андрій Іванович

10

25

Стригун Євгеній Олександрович

10

26

Стрикун Ростислав Володимирович

10

27

Суржиков Микита Сергійович

10

28

Хоменко Денис Олександрович

0

29

Чабан Тарас Олексійович

0

30

Юрченко Євгеній Сергійович

2,5

 

Група АІ-2203

П. І. Б. студента

К-сть балів

1

Білецький Едуард

8

2

Грибенюк Денис

8,1

3

Гриценко Дмитро

10

4

Закалюжний Владислав

8

5

Іваницький Артем

7,5

6

Константиненко Ілля

5,5

7

Кравець Софія

10

8

Краснопольська Марія

0

9

Міщенко Вячеслав

1,5

10

Неграш Роман

1,5

11

Пащина Роман

9

12

Петренко Микола

0

13

Плахотнюк Євген

0

14

Потоцький Арсеній

0

15

Романенко Валентин

7

16

Савченко Тарас

0

17

Самофал Ярослав

4,8

18

Суходольський Богдан

7,5

19

Тищишин Павло

10

20

Туранський Петро

10

21

Шаповал Олексій

8

22

Швора Вадим

8,5

23

Шульга Денис

9,5

24

Кривонос Олексій

0

25

Щербач Сергій

0,5

 

Група АІ 2204ст

П.І.Б

К-сть балів

1

Балябін Андрій Васильович

7,5

2

Борсук Артем Сергійович

0

3

Братченко Сергій Володимирович

10

4

Гавриленко Ілля Володимирович

10

5

Гордійчук Денис Станіславович

10

6

Демченко Антон Олександрович

0,5

7

Дзюба Сергій Сергійович

4,15

8

Ілляшенко Федір Федорович

0

9

Квітка Микола Олегович

0,5

10

Комісар Дмитро Олександрович

3,5

11

Окутін Андрій Левович

0

12

Олійник Богдан Миколайович

0,5

13

Переходько Олександр Віталійович

0

14

Плюшко Андрій Іванович

5,0

15

Поліщук Олександр Олександрович

1,5

16

Поліщук Сергій Васильович

0,5

17

Сердюк Іван Світославович

1,5

18

Сімонов Микита Олександрович

2,0

19

Тереня Богдан Олегович

0

20

Тереня Олександр Євгенійович

3,5

21

Ткаченко Олексій Петрович

6,0

22

Шевченко Станіслав Тарасович

0

23

Широков Олексій Вікторович

10

24

Шляхтун Вячеслав Вікторович

0

 

Група ТТ-2205

П.І.Б

К-сть балів

1

Баглай Андрій Юрійович

10

2

Балаклієць Ярослав Валерійович

0

3

Басич Ярослав Олегович

10

4

Блажкун Олександр Сергійович

10

5

Бугаєнко Євгеній Олександрович

10

6

Бумар Віталій Олексійович

0

7

Бумар Максим Олексійович

0

8

Бурденюк Віктор Віталійович

0

9

Волкодав Ілля Олегович

0

10

Глібовський Назар Анатолійович

0

11

Гринчук Сергій Володимирович

0

12

Гутник Едуард Костянтинович

10

13

Костенко Кирило Андрійович

10

14

Лещенко Віталій Анатолійович

0

15

Мацкевич Віктор Володимирович

10

16

Олійник Ярослав В`ячеславович

0

17

Павлущенко Нікіта Вікторович

0

18

Пікінер Богдан Дмитрович

0

19

Породько Анна Станіславівна

0

20

Репінський Євгеній Андрійович

0

21

Сотник Єгор Дмитрович

0

22

Тонконог Ілля Віталійович

0

 

Група ТТ-2206

П.І.Б.

К-сть балів

1

Бабенко Ярослав Олександрович

0

2

Бабич Сергій Вікторович

0

3

Грищенко Юрій Олександрович

0

4

Даценко Назарій Валерійович

0

5

Дядинюк Олексій Васильович

0

6

Заєць Владислав В`ячеславович

1,2

7

Іщенко Олексій Олександрович

0

8

Капустін Ілля Олегович

1,2

9

Кравченко Максим Федорович

0

10

Кульбачний Іван Олексійович

1,5

11

Макаренко Павло Миколайович

1,2

12

Могильний Віктор Олександрович

4

13

Новак Артем Вадимович

0

14

Попок Максим Олександрович

1,2

15

Прилуцький Іван Романович

0

16

Рожошенко Ігор Володимирович

0

17

Селик Артем Юрійович

0

18

Степанчук Владислав Юрійович

0,8

19

Столбчевський Назар Юрійович

0

20

Федоринчик Сергій Володимирович

0

 

Група ТТ-2207 ст

П.І.Б

К-сть балів

1

Білошицький Артур Олександрович

0

2

Голюга Богдан Сергійович

0

3

Горват Андрій Іванович

0

4

Деревянко Олександр  Олександрович

0

5

Диченко Борис Олексійович

2

6

Дрокопчук Богдан Юрійович

0

7

Клименко Денис Олегович

0

8

Клочко Давід Сергійович

0

9

Корнієнко Олександр Вячеславович

2

10

Лисенко Олександр Миколайович

10

11

Марчук Олександр Сергійович

0

12,

Москальчук Дмитро Васильович

0

13

Радіола Дмитро Сергійович

10

14

Салюта Михайло Юрійович

0

15

Сокирко Анна Сергіївна

10

16

Трикоз Аліна Сергіївна

0

17

Юраков Максим Андрійович

0

 

Група АІ-2101

П. І. Б.

К-сть балів

1

Аліменко Валерій Константинович

0

2

Бордюг Владислав Юрійович

0,5

3

Гаврилюк Михайло Сергійович

0

4

Гірченко Нікіта Миколайович

0

5

Гоменюк Дмитро Павлович

1,5

6

Дикий Валентин Миколайович

2

7

Донченко Богдан Вікторович

10

8

Козаренко Максим Сергійович

2,5

9

Лукіянов Дмитро Павлович

1,5

10

Лук'яненко(Кравець) Надія Олексіївна

10

11

Лягуша Микола Артемович

10

12

Макаренко Артем Борисович

2

13

Ничай Валерій Ігорович

10

14

Овдієнко Володимир Володимирович

1,5

15

Рухницький Максим Миколайович

2

16

Сідолака Дмитро Олександроович

10

17

Сорока Олександр Андрійович

2,5

18

Степанов Владислав Вікторович

2

19

Ткачук Олександр Олександрович

1,5

20

Ткачук Юрій Володимирович

2,5

21

Царенко Нікіта Олександрович

2,5

22

Цирулик Ірина Анатоліївна

10

23

Шевков Богдан Сергійович

2

24

Шемет Дар'я Євгенівна

1,5

25

Шепель Іван Романович

2,5

26

Шморгун Ярослав Андрійович

1,5

27

Штацька Анастасія Станіславівна

10

28

Яценко Тетяна Володимирівна

10

 

Група АІ-2102

П.І.Б.

Кількість балів

1

 Баліцька Катерина

10

2

 Белаш Андрій

5,4

3

 Бражник Владислав

4

4

 Гаврильченко Богдан

0

5

 Гладишенко Ярослав

1,5

6

 Головка Олександр

10

7

 Гречуха Максим

10

8

 Дергалюк Артем

2

9

 Диковицький Василь

0

10

 Дудка Олександр

2

11

 Ейзерман Ольга

0

12

 Задорожній Костянтин

0

13

 Запоріжський Тарас

10

14

 Ісаєнко Олександр

5,5

15

 Кініченко Андрій

0

16

 Коляда Тарас

9,5

17

 Коренной Владислав

7,4

18

 Лисенко Тарас

0,3

19

 Монько Владислав

2

20

 Олексієнко Дмитро

2

21

 Орлик Сергій

0

22

 Парубець Артем

0

23

 Плакса Денис

0

24

 Пущик Андрій

8

25

 Семиліт Ярослав

0

26

 Сикальчук Назарій

4

27

 Шагановський Дмитро

0

 

Група АІ-2103

П.І.Б.

К-сть балів

1

Браженко А.Р

10

2

Гайченя Б.В.

10

3

Грантовський А.О.

3

4

Діхтярук М.О.

1

5

Зуєв Д.М.

0

6

Ілляшенко К.А.

7

7

Коротун В.О.

0

8

Курач Р.М.

0

9

Кучеренко Р.О.

0

10

Лізогубов Є.В.

10

11

Мархотко С.М.

0

12

Можчіль О.М.

0

13

Мотузюк А.І.

10

14

Нижник В.А.

1

15

Оліх В.В.

10

16

Падій П.Д.

0

17

Панченко М.М.

0

18

Пархомчук А.І

10

19

Підвисоцький В.О.

10

20

Саюк Я.О.

10

21

Томенко Р.В.

10

22

Турчак А.О.

0

23

Фарина В.О.

0

24

Халахур В.О

0

25

Хрустицький Є.В

0

 

Група АІ 2104 ст

П.І.Б.

К-сть балів

1

Гапич Володимир Іванович

0

2

Городиський Станіслав-Іван Олегович

0

3

Данилюк Данило Олегович

0

4

Дем’янчук Олександр Анатолійович

0

5

Ейсмонт Дмитро Григорович

3

6

Здоренко Ігор Володимирович

0

7

Кісіль Тарас Олексійович

0

8

Клим Владислав Іванович

0

9

Клименко Петро Олегович

0

10

Котенко Максим Володимирович

0

11

Кривобочек Владислав Миколайович

0

12

Лук`янець Юрій Іванович

10

13

Михайлюков Владислав Русланович

0

14

Мотрич Богдан Михайлович

10

15

Овчінніков Владислав Романович

0

16

Подолянець Петро Борисович

0

17

Припута Назар Сергійович

0

18

Пянківський Вадим Володимирович

0

19

Рибачок Богдан Юрійович

3,5

20

Рибачук Артем Олександрович

0

21

Рудь Андрій Олегович

0

22

Санчук Богдан Юрійович

0

23

Синчук Дмитрій Сергійович

10

24

Сисоєв Роман Вікторович

0

25

Сіренко Ігор Володимирович

0

26

Стрілець Денис Володимирович

3,5

27

Федорчук Назар Віталійович

0

28

Хукаленко Ігор Григорович

0

29

Чичика Констянтин Андрійович

5

30

Чухрій Максим Васильович

0

31

Яковлєв Максим Олексійович

3,5

32

Яцун Андрій Ігорович

0

 

Група ТТ 2106

П.І.Б.

К-сть балів

1

Вакуленко Ярослава Євгенівна

0

2

Ващенко Дарія Олегівна 

10

3

Веклич Назар Володимирович

0

4

Волосенко Артем Вадимович

0

5

Герасимчук Кіріл Віталійович

0

6

Дерев’янченко Максим Вікторович

0

7

Зима Владислав Вікторович

0

8

Коваль Владислав Євгенійович

0

9

Корж Тетяна Юріївна

0

10

Лозман Тетяна Олександрівна

10

11

Ляшко Олександр Сергійович

0

12

Мацюк Катерина Іванівна 

10

13

Никоненко Богдан Олександрович

0

14

Осадчук Андрій Олександрович

0

15

Осіпчук Владислав Станіславович

0

16

Поліщук Михайло Анатолійович

0

17

Попов Нікіта Дмитрович

0

18

Прокопивнюк Дмитро Михайлович

0

19

Прошак Ілля Леонідович

0

20

Руденко Дмитро Олександрович

0

21

Рябов Андрій Юрійович

0

22

Сак Валентина Віталіївна

10

23

Фатуєв Ілля Матвійович

0

24

Фуренко Олександра Олександрівна

5,5

 

Група АІ-2001

П.І.Б.

К-сть балів

1

Беженар Вадим Володимирович

0

2

Білецький Кирило Миколайович

0

3

Буднік Вікторія Сергіївна

0

4

Верьовкіна Тамара Миколаївна

10

5

Калюжний Дмитро Володимирович

0

6

Козакевич Денис Андрійович

1,5

7

Козлов Богдан Геннадійович

0

8

Охріменко Владислав Сергійович

0

9

Овчаренко Ярослав Олександрович

0

10

Полив’ян Микола Вікторович

0

11

Свірський Артур Олегович

0

12

Тарасенко Андрій Сергійович

0

13

Тарбєєв Назар Олексійович

0

14

Хропатий Євгеній Іванович

0

15

Хуторянський Ігор Романович

0

16

Садовий Олексій Владиславович

0

17

Сухомлин Захар Миколайович

0

18

Шульженко Олексій Олександрович

0

19

Яшкін Іван Миколайович

0

 

Група АІ-2002

П.І.Б.

К-сть балів

1

Бугайов Сергій Олександрович

2

2

Ганжа Ян Олегович

2

3

Горовий Богдан Іванович

10

4

Грищук Володимир Павлович

0,5

5

Данько Максим Анатолійович

0

6

Долінський Ярослав Олегович

8

7

Засуха Дмитро Олегович

0

8

Коваль Олександр Олександрович

0

9

Копшар Владислав Анатолійович

4

10

Кулик Богдан Олександрович

4

11

Куліш Артем Олександрович

3,5

12

Лопухович Назар Сергійович

0

13

Новиков Ярослав Дмитрович

0

14

Панченко Андрій Сергійович

1,5

15

Пачевський Володимир Валентинович

0

16

Прокопик Богдан Сергійович

0

17

Пустовойтов Євгеній Володимирович

3,5

18

Рубіс Олександр Сергійович

0

19

Рудь Богдан Максимович

0

20

Скурський Денис Олександрович

0

21

Чащовий Денис Васильович

0

22

Чернілєвський Андрій Андрійович

0

23

Шпеко Ілля Олександрович

0

24

Шульц Микола Дмитрович

4

 

Група АІ-2003

П.І.Б.

К-сть балів

1

Волошин Назар Миколайович

10

2

Гаврилюк Дмитро Віталійович

10

3

Гончаров Андрій Володимирович

0

4

Демченко Дмитро Володимирович

0

5

Какуша Олександр Володимирович

0

6

Каменчук Володимир Анатолійович

3,5

7

Кеценко Вікторія Сергіївна

0

8

Козуб Максим Ярославович

4

9

Корж Юлія Iгорівна

3,25

10

Мальцев Олександр Юрійович

0

11

Мельник Тимофій Олександрович

10

12

Месевра Роман Петрович

4

13

Мошенець Максим Вікторович

0

14

Резнік Катерина Романівна

4

15

Сервінський Ян Олегович

0

16

Хрістов Микола Русланович

10

17

Чернявська Анастасія Василівна

10

18

Шапран Тарас Ігорович

7,5

19

Шуруля Олег Ярославович

3,5

 

Група ТТ 2006

П.І.Б.

К-сть балів

1

Андріяшевський Віталій Володимирович

10

2

Банера Андрій Іванович

0

3

Бойко Євгеній Костянтинович

0

4

Бугай Денис Володимирович

0

5

Гущенко Владіслав Вікторович

0

6

Колесник Сергій Ігорович

8,75

7

Корж Назарій Романович

10

8

Коршиков Андрій Вячеславович

0

9

Криськов Владислав Вікторович

0

10

Куций Владислав Миколайович

0

11

Лазаренко Богдан Олегович

9,05

12