Механіко-технологічний факультет

ДОДАТКОВІ БАЛИ ДО РЕЙТИНГУ СТУДЕНТІВ

Додаток до протоколу № 8 від 23.06.21 р. засідання стипендіальної комісії механіко-технологічного факультету НУБіП України.
Згідно подання старост академічних груп, затвердити додаткові бали до рейтингу наступним студентам механіко-технологічного факультету, за 2 семестр 2020-2021 навчального року:

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 2001

1

Білецький Кирило Миколайович

1,8

2

Буднік Вікторія Сергіївна

0

3

Вдовенко Єгор Ігорович

0

4

Верьовкіна Тамара Миколаївна

9,9

5

Доленко Артем Олегович

0

6

Калюжний Дмитро Володимирович

0

7

Козакевич Денис Андрійович

0,5

8

Козлов Богдан Геннадійович

0

9

Кручко Андрій Павлович

0

10

Максименко Максим Васильович

0

11

Охріменко Владислав Сергійович

0

12

Пазухін Данило Максимович

0

13

Плахотник Денис Сергійович

3,5

14

Полив’ян Микола Вікторович

0

15

Попович Владислав Олексійович

0

16

Свірський Артур Олегович

3,75

17

Тарасенко Андрій Сергійович

0

18

Тарбєєв Назар Олексійович

0

19

Хропатий Євгеній Іванович

0

20

Хуторянський Ігор Романович

1,3

21

Сухомлин Захар Миколайович

0

22

Шульженко Олексій Олександрович

0

 

Група АІ 2002

1

Бугайов Сергій Олександрович

10

2

Ганжа Ян Олегович

0,5

3

Горовий Богдан Іванович

10

4

Грищук Володимир Павлович

7

5

Данько Максим Анатолійович

0,5

6

Долінський Ярослав Олегович

3,5

7

Засуха Дмитро Олегович

7,5

8

Копшар Владислав Анатолійович

10

9

Кулик Богдан Олександрович

10

10

Куліш Артем Олександрович

0,5

11

Лопухович Назар Сергійович

9,5

12

Новиков Ярослав Дмитрович

10

13

Панченко Андрій Сергійович

10

14

Пачевський Володимир Валентинович

0

15

Прокопик Богдан Сергійович

0

16

Пустовойтов Євгеній Володимирович

5,5

17

Рубіс Олександр Сергійович

8

18

Скурський Денис Олександрович

2

19

Чащовий Денис Васильович

1,5

20

Чернілєвський Андрій Андрійович

7,5

21

Шпеко Ілля Олександрович

0

22

Шульц Микола Дмитрович

10

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 2003

1

Волошин Назар Миколайович

10

2

Гаврилюк Дмитро Віталійович

3,5

3

Гончаров Андрій Володимирович

2

4

Демченко Дмитро Володимирович

2,5

5

Какуша Олександр Володимирович

4

6

Каменчук Володимир Анатолійович

9,5

7

Кеценко Вікторія Сергіївна

9,25

8

Коваль Олександр Олександрович

10

9

Козуб Максим Ярославович

10

10

Корж Юлія Ігорівна

1,5

11

Кулик Данііл Олександрович

2,5

12

Мальцев Олександр Юрійович

3

13

Мельник Тимофій Олександрович

1,5

14

Месевра Роман Петрович

10

15

Мошенець Максим Вікторович

2,5

16

Резнік Катерина Романівна

10

17

Рудь Богдан Максимович

10

18

Хрістов Микола Русланович

8,5

19

Чернявська Анастасія Василівна

8

20

Шапран Тарас Ігорович

7,5

21

Шуруля Олег Ярославович

2,5

 

Група АІ 2004

1

Богдан Павло Ігорович

1,5

2

Бурій Сергій Віталійович

10

3

Вавриш Андрій Сергійович

0,5

4

Власенко Аркадій Андрійович

2

5

Жуковський Денис Юрійович

0

6

Калиновський Володимир Володимирович

1

7

Капля Богдан Борисович

1,5

8

Касьян Владислав Вячеславович

0

9

Луценко Олексій Сергійович

0

10

Мазуров Олег Сергійович

0

11

Місан Юрій Ілліч

8

12

Нікітін Олександр Сергійович

1,5

13

Олійник Дмитро Сергійович

1,5

14

Прилуцький Олексій Володимирович

1,5

15

Приходько Олександр Сергійович

1

16

Руденко Максим Володимирович

2

17

Смотрун Микола Васильович

0

18

Стороженко Сергій Олександрович

10

19

Шенеленко Максим Олександрович

1

20

Шкіль Давид Вадимович

0,5

21

Юрченко Вадим Андрійович

1,5

 

 

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 2005

1

Анісімов Олексій Володимирович

0

2

Білан Дмитро Володимирович

2

3

Воропай Руслан Васильович

0

4

Гаращук Назар Анатолійович

0

5

Горяєв Данило Антонович

0

6

Давидко Владислав Романович

1

7

Дудін Руслан Олександрович

0

8

Єщенко Дмитрій Олександрович

0

9

Зарицький Ілля Олексійович

0

10

Зінченко Віталій Анатолійович

1

11

Зражевський Олександр Володимирович

2,5

12

Іванов Ярослав В`ячеславович

1

13

Іванченко Максим Анатолійович

0

14

Лукашенко Богдан Анатолійович

0

15

Манжос Микола В`ячеславович

1

16

Савенко Олексій Вікторович

2

17

Савченко Кирило Ігорович

2,5

18

Світлак Денис Юрійович

0

19

Стороженко Олександр Іванович

0

20

Фрунзе Денис Олегович

0

21

Шкіра Антон Сергійович

0

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група ТТ 2006

1

Андріяшевський Віталій Володимирович

10

2

Банера Андрій Іванович

0,8

3

Бойко Євгеній Костянтинович

0

4

Бугай Денис Володимирович

0

5

Гущенко Владіслав Вікторович

3,5

6

Кодоненко Роман Вікторович

0

7

Колесник Сергій Ігорович

9,8

8

Корж Назарій Романович

10

9

Коршиков Андрій Вячеславович

0

10

Криськов Владислав Вікторович

10

11

Куций Владислав Миколайович

10

12

Лазаренко Богдан Олегович

10

13

Лещенко Максим Олегович

0

14

Маліцький Руслан Володимирович

0

15

Маляров Нікіта Миколайович

7,8

16

Манзуренко Анастасія Сергіївна

7,9

17

Полончук Микита Олексійович

0

18

Радковець Андрій Олексійович

0

19

Разманов Сергій Владиславович 

9

20

Рибіцький Іван Владиславович

0

21

Сеген Дарія Дмитрівна

3

22

Старовойтов Ілля Тарасович

0

23

Стахов Андрій Володимирович

0

24

Тригуб Роман Романович

0

25

Чухліб Данило Євгенійович

2

26

Шандренко Віталій Володимирович

0

27

Шкаранда Дмитро Іванович

0

28

Харитоненко Максим Юрійович

0

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група ТТ 2007

1

Береза Іван Анатолійович

2

2

Ганенко Дмитро Ігорович

2

3

Денькович Ярослав Романович

1

4

Доброштан Віталій Володимирович

0

5

Заховавко Денис Юрійович

2

6

Колєснік Наталія Геннадіївна

10

7

Литвиненко Андрій Олександрович

2

8

Литвинченко Максим Сергійович

5

9

Маймула Сергій Павлович

2

10

Марценюк Максим Володимирович

0

11

Марченко Данило Романович

2

12

Петренко Артем Олександрович

0

13

Павловський Вадим Владиславович

10

14

Плахтій Олександр Олександрович

9,5

15

Сірик Ярослав Миколайович

2

16

Яковенко Владислав Олексійович

3

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 1901

1

Аврамишин Євген Макарович

0

2

Безрадній Антон Валерійович

0

3

Бондарь Максим Павлович

8,1

4

Бочаров Богдан Євгенович

0

5

Булах Микола Ігорович

0

6

Васерук Володимир Анатолійович

0

7

Велієв Лятіф Халіс ОГЛИ

0

8

Вішковський Владислав Євгенович

1,7

9

Войтенко Владислав Олексійович

0

10

Галак Микола Володимирович

3,1

11

Гуд Вадим Володимирович

0

12

Дераков Назар Дмитрович

0

13

Карпенюк В`ячеслав Валерійович

0

14

Качан Костянтин Олександрович

0

15

Ковбаса Дмитро Сергійович

0

16

Кравченко Олексій Миколайович

5,9

17

Кривич Валентин Сергійович

0

18

Криворучко Віталій Володимирович

10

19

Ладович Ярослав Сергійович

0

20

Митін Євген Михайлович

0

21

Ошурко Едуард Андрійович

1,6

22

Плахотник Микола Олександрович

10

23

Сорока Максим Миколайович

0

24

Чупир Олег Сергійович

0

25

Шалієвський Євген Сергійович

0

26

Шевченко Богдан Володимирович

0

27

Школьний Роман Вікторович

0

28

Штапир Богдан Віталійович

1,3

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 1902

1

Андрощук Анна Олегівна

10

2

Бондарчук Денис Вікторович

10

3

Бурлака Назарій Вікторович

3,3

4

Гаврик Віталій Сергійович

9,5

5

Глибовець Вадим Романович

2

6

Головко Михайло Богданович

0

7

Драчук Олександр Миколайович

4,2

8

Євтушенко Валерія В`ячеславівна

4

9

Зоць Роман Ігорович

0

10

Косовський Іван Іванович

0

11

Марйоха Євгеній Михайлович

4,6

12

Марченко Дар`я Сергіївна

8

13

Пасека Володимир Миколайович

10

14

Підгрушній Ілля Анатолійович

0

15

Попов Олександр Сергійович

3,25

16

Прокопенко Євгеній Анатолійович

5,7

17

Свистунов Дмитро Олександрович

5

18

Соломаха Ілля Олегович

0

19

Тарадуда Олександр Юрійович

5,25

20

Ткачук Вікторія Ігорівна

2,5

21

Упиров Нікіта Юрійович

1,25

22

Фризюк Данило Олегович

0

23

Цонков Павло Михайлович

10

24

Чельцов Костянтин Володимирович

2,6

25

Шульган Владислав Олексійович

0

26

Яструб Дмитро Станіславович

3,15

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 1903

1

Авксентьєв Володимир Костянтинович

0

2

Агапов Андрій Валентинович

2

3

Грегуль Дмитро Вікторович

0

4

Дворський Максим Віталійович

2

5

Дем`яненко Андрій Андрійович

8,5

6

Єрошкін Віталій Сергійович

0

7

Іванченко Владислав Олександрович

0

8

Івахненко Олександр Вячеславович

0

9

Ілляшенко Іван Федорович

0

10

Ковальчук Дмитро Олександрович

0

11

Ковтун Руслан Вікторович

0

12

Котирло Артем Андрійович

0

13

Кошман Владислав Михайлович

0

14

Мазій Руслан Ярославович

0

15

Мисюк Іван Віталійович

0

16

Нещадим Олександр Романович

10

17

Новосад Юрій Васильович

0

18

Олексієнко Іван Олександрович

0

19

Осадчий Ростислав Ігорович

0

20

Пашинський Максим Леонідович

0,75

21

Підберезний Віталій Геннадійович

3

22

Радюкевич Вячеслав Михайлович

0

23

Ростовський Андрій Володимирович

0

24

Сачук Юрій Анатолійович

0

25

Сідельник Артем Русланович

0,75

26

Солонецький Євгеній Вікторович

0

27

Суханов Костянтин Юрійович

0

28

Шава Олексій Юрійович

0

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 1904

1

Вакась Артем Петрович

0

2

Вернигора Іван Віталійович

3,5

3

Гнатівський Євгеній Віталійович

0

4

Головатий Богдан Русланович

0

5

Голубов Євген Миколайович

1,5

6

Гончар Олександр Миколайович

3,5

7

Гулянський Василь Володимирович

2

8

Гуменюк Віталій Петрович

0

9

Дикун Євгеній Володимирович

0

10

Долюк Володимир Миколайович

6,5

11

Дуб`яга Артем Андрійович

0

12

Касянчук Тарас Вікторович

6

13

Комаров Андрій Сергійович

0

14

Лоцман Андрій Юрійович

2

15

Макогон Сергій Русланович

0

16

Марина Рувим Олександрович

0

17

Митяй Сергій Павлович

0

18

Небесний Владислав Юрійович

0

19

Нероба Віталій Олександрович

0

20

Окаєвич Юрій Васильович

3,5

21

Пономаренко Дмитро Павлович

4

22

Пиляй Ярослав Анатолійович

0

23

Покидько Микола Миколайович

9,5

24

Поліщук Олексій Вячеславович

0

25

Прокопчук Іван Анатолійович

0

26

Рендак Богдан Олександрович

10

27

Щербак Богдан Олександрович

0

28

Якимець Андрій Васильович

0

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група ТТ 1905

1

Баштанар Богдан Юрійович

1

2

Биковець Дмитро Вікторович

0

3

Войтенко Ольга Олегівна

10

4

Демиденко Владислав Олегович

0

5

Дітте Андрій Олександрович

6,5

6

Іванов Максим Костянтинович

0

7

Іонцев Ярослав Олексійович

10

8

Кашин Олександр Сергійович

2

9

Кісіль Владислав Вадимович

0

10

Климчук Роман Анатолійович

3,8

11

Кулібаба Олександра Вікторівна

10

12

Куліш Олександр Євгенович

3,2

13

Курин Валеріан Васильович

1

14

Ломако Микола Олександрович

2,4

15

Максимчук Вероніка Ярославівна

9,5

16

Мовчан Нікіта Геннадійович

0

17

Несукай Микола Вікторович

1,4

18

Радіонов Олександр Миколайович

0

19

Рзаєв Самір Решадович

1

20

Руденко Денис Тарасович

10

21

Семенчук Роман Олександрович

0,4

22

Сірецький Дмитро Віталійович

0

23

Столпніков Олександр Романович

0

24

Суфіентес Кантуньа Джан Поль

0

25

Танкоу Паул

0

26

Тетеря Олександр Сергійович

5,5

27

Чорний Дмитро Анатолійович

0,4

28

Шевченко Гліб Сергійович

1

20

Янішевський Іван Віталійович

8,5

30

Яценко Анатолій Миколайович

0

 

 

Група АІ 1801

1

Баліцький Микола Іванович

3,5

2

Бойко Ігор Олегович

0

3

Бондар Данило Сергійович

7

4

Діденко Назарій Вячеславович

0

5

Друзюк Богдан Ігорович

0

6

Іванов Богдан Олександрович

10

7

Казмірчук Олександр Миколайович

0

8

Корнійко Денис Юрійович

0

9

Корецький Андрій Русланович

0

10

Кравчук Владислав Маркович

0

11

Куроченко Юрій Миколайович

0

12

Медвідь Олексій Валерійович

0

13

Пономар Вадим Володимирович

7

14

Савченко Іван Євгенович

0

15

Савченко Максим Сергійович

0

16

Сакура Олександр Андрійович

0

17

Сафоник Дмитро Олександрович

5

18

Сокур Сергій Миколайович

0

19

Соляник Станіслав Олегович

0

20

Сорока Валерій Віталійович

2

21

Шкварок Олександр Віталійович

10

 

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 1802

1

Балаклієць Владислав Юрійович

0

2

Бурдонос Володимир Володимирович

10

3

Вітер Денис Васильович

0

4

Волошин Олександр Володимирович

7

5

Галайда Володимир Анатолійович

0

6

Глоба Володимир Євгенійович

10

7

Гончарук Петро Федорович

10

8

Драганер Григорій Юрійович

9

9

Заєць Євгеній Олександрович

0

10

Колєсов Богдан Анатолійович

0

11

Костенко Максим Володимирович

8,15

12

Кравцов Антон Миколайович

6,15

13

Макогін Олександр Олександрович

10

14

Семенюк Сергій Володимирович

3,15

15

Тараріко Олександр Хорхейович

0

16

Якименко Євгеній Володимирович

8,5

17

Яценко Роман Сергійович

0

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група ТТ 1805

1

Бєльдюгін Євгеній Олегович

10

2

Василенко Артем Миколайович

2

3

Долінська Анастасія Олегівна

3,7

4

Кримі Андрій Георгійович

1,5

5

Кумейко Антон Геннадійович

5,25

6

Мовчан Михайло Михайлович

2

7

Нєдосєка Гліб Станіславович

2

8

Огієнко Андрій Миколайович

10

9

Паламарчук Іван Сергійович

0

10

Путря Максим Валерійович

7,15

11

Савчук Юрій Миколайович

10

12

Синчуков Владислав Олексійович

0

13

Соколюк Любомир Миколайович

10

14

Степанов Нікіта Олексійович

0

15

Ступаченко Євген Хосе

1,5

 

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 2001 м

1

Агейкін Олексій Валерійович

0

2

Андрощук Денис Володимирович

0

3

Анікін Микола Антонович

0

4

Баришевський Вадим Анатолійович

0

5

Бобровський Дмитро Юрійович

0

6

Бодак Володимир Анатолійович

1,5

7

Бородіхін Денис Васильович

0

8

Борщ Руслан Олексійович

0

9

Волов Валентин Вікторович

0

10

Гельман Ігор Миколайович

0

11

Григоревський Леонід Ярославович

0

12

Данчишен Ігор Анатолійович

0

13

Дідик Олександр Іванович

0

14

Донченко Олександр Сергійович

0

15

Доценко Вадим Вікторович

0,5

16

Доценко Михайло Ігорович

0

17

Дробаха Станіслав Петрович

0

18

Ігнатенко Микола Олександрович

0

19

Калімбет Олександр Олександрович

0

20

Кобенко Микола Миколайович

0

21

Коваленко Максим Володимирович

0

22

Колодяжний Дмитро Олександрович

0

23

Корнійчук Володимир Сергійович

0

24

Криворучко Андрій Андрійович

0

25

Лімановський Богдан Русланович

0

26

Мартинюк Вячеслав Володимирович

0

27

Мельничук Олександр Вікторович

0

28

Можчіль Олексій Васильович

0

29

Мосорук Андрій Олександрович

4

30

Ніщименко Андрій Петрович

0

31

Петенко Владислав Юрійович

0

32

Радь Володимир Олегович

0

33

Цись Ярослав Анатолійович

0

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 2002 м

1

Марійко Віталій Сергійович

0

2

Машківський Олександр Олегович

0

3

Мудріцький Максим Володимирович

0

4

Нахамець Роман Валерійович

0

5

Олексієнко Ярослав Борисович

0

6

Пелехатий Сергій Олегович

0

7

Петраков Ростислав Володимирович

0

8

Ровний Євгеній Володимирович

0

9

Романюк Андрій Вікторович

0

10

Скараєв Артем Олегович

1,5

11

Слободян Андрій Романович

0

12

Совтар Олег Віталійович

0

13

Тур Сергій Сергійович

0

14

Черкас Вадим Григорович

0

15

Шалієвський Віталій Сергійович

0,5

16

Швачко Михайло Васильович

0

17

Шевчук Феодосій Феодосійович

0

18

Шкапа Андрій Олегович

0

19

Шут Ярослав Вікторович

0

20

Яковенко Дмитро Олександрович

0

21

Яськов Сергій Анатолійович

4

22

Бабіюк Юрій Юрійович

0

23

Животівський Денис Леонідович

9,5

24

Курінний Микола Романович

0

25

Назаренко Каріна Юріївна

4

26

Пашко Андрій Вікторович

10

27

Пилипенко Вадим Анатолійович

0

28

Рубець Денис Анатолійович

3

29

Тур Віталій Сергійович

3

30

Яремчук Тетяна Олексіївна

6

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 2003 м

1

Андрійченко Руслан Юрійович

0

2

Аркуліч Роман Володимирович

0

3

Білоусов Павло Вячеславович

0

4

Бучко Антон Володимирович

10

5

Власенко Олександр Сергійович

0

6

Волошко Юрій Святославович

0

7

Гайдук Назарій Миколайович

0

8

Герасимчук Андрій Леонідович

0

9

Дмитрук Василь Васильович

0

10

Єрко Валентин Анатолійович

0

11

Єфімов Юрій Валентинович

0

12

Жарий Ілля Ярославович

0

13

Зведенюк Владислав Вікторович

0

14

Кецкало Ольга Григорівна

0

15

Ковальчук Євген Павлович

0

16

Лоскучеревий Олександр Іванович

0

17

Мартинюк Дмитро Андрійович

0

18

Миненко Андрій Миколайович

0

19

Михайленко Микола Володимирович

0

20

Овдієнко Олексій Ярославович

0

21

Оленич Михайло Віталійович

0

22

Онопрієнко Олександр Олександрович

0

23

Очеретяний Василь Сергійович

0

24

Перепелиця Дмитро Юрійович

0

25

Пододименко Олександр Олександрович

0

26

Сарган Олексій Сергійович

0

27

Скіць Андрій Володимирович

0

28

Сонько Олександр Олександрович

0

29

Сухоручкін Ілля Ігорович

0

30

Усенко Володимир Анатолійович

0

31

Хмельовський Андрій Миколайович

0

32

Чумак Іван Миколайович

0

33

Швець Едуард Григорович

0

34

Шкура Богдан Петрович

0

 

№ з/п

П.І.Б. студента

К-сть балів

Група АІ 2004 м

1

Бойко Владислав Олександрович

0

2

Войтенко Дмитрій Васильович

0

3

Дорогань Оксана Петрівна

0

4

Зелений Богдан Олександрович

0

5

Іваненко Максим Володимирович

0

6

Іщенко Олександр Володимирович

0

7

Кереченко Євген Володимирович

0

8

Кидай Микола Іванович

0

9

Кислицький Олексій Петрович

0

10

Кобзар Олексій Миколайович

0

11

Колісніченко Павло Миколайович

0

12

Ліхтанський Віталій Володимирович

0