Механіко-технологічний факультет

Моє покликання - Інженерія!

Студент другого курсу механіко-технологічного факультету

Василенко Олександр про навчання в НУБіП України

 

-  Олександре, що спонукало Вас до вибору професії інженера? Адже не секрет: для того щоб бути інженером, необхідно, перш за все, володіти математичними знаннями і не тільки?

-  Ще змалечку я захоплювався технікою. Моїми улюбленими іграшками були ті, які приводились у рух за допомогою механічної, чи електричної енергії. Мене  завжди цікавили в іграшці приводні механізми і я розбирав їх до гвинтика. Правда, не завжди вдавалось їх зібрати до первинного вигляду. Мама мені за це завжди дошкуляла, але мій дідусь оцінював мій інтерес до різного роду механізмів, принципу їх роботи, схвально, який, і в подальшому, своїми конструктивними  завданнями посилював мою цікавість до інженерної справи. А щодо  математичних знань, то інженерія і математика розглядається як одне невід’ємне ціле.

-  Чому саме механіко-технологічний факультет Національного університет біоресурсів і природокористування України, а не, скажімо, політехнічний, економічний, чи університет ім.Т.Г.Шевченка?

-  Вибір ВУЗів, де можна  здобути професію інженера, дуже великий, особливо у м. Києві. Адже проблема вибору - одвічна. Яку професію обрати –  одне з головних завдань у житті кожної людини. Більшість юнаків і дівчат підходить до вибору своє майбутньої професії чисто  прагматично, обираючи майбутню спеціальність, орієнтується на те, щоб професія була престижною та високооплачуваною, не беручи до уваги той факт, що з часом попит на престижні спеціальності на ринку праці змінюється. Чи має майбутнє держава, коли всі бажають бути лише політиками, фінансистами, юристами або міжнародними службовцями? Відповідь однозначна: звичайно ж ні. Професія інженера вимагає певних особистих якостей: просторова уява, технічне мислення, спостережливість і, звичайно ж, здібності. Праця інженера включає і великий творчий потенціал. Це, перш за все, прояв самостійності, здатність приймати грамотні, виважені і обдумані рішення. Що може бути цікавіше, зауважу, і престижніше для молодого і справжнього юнака. Остаточне рішення вибору навчального закладу я прийняв, побувавши на «Дню відкритих дверей» на механіко-технологічному факультеті НУБіП України. Неймовірні враження: потужна сільськогосподарська техніка з використання GPS, автоматизований  контроль і управління агрегатами, впровадження мехатронних систем, роботизовані технологічні сільськогосподарські операції, сучасна матеріально-технічна база, лабораторії, оснащені вітчизняною та зарубіжною сільськогосподарською технікою. Познайомився також з видатними випускниками факультету, серед яких відомі державні, політичні діячі, передовики виробництва та ін. Все це справило на мене позитивне враження. Сьогодні я переконаний, що я вдало вибрав свою майбутню професію, про яку ще мріяв з дитинства і яка  підсилила відчуття задоволеності життям.        

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook