Розпочалася виробнича практика магістрів спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

16 серпня 2023 року

Відповідно до робочого навчального плану 14 серпня 2023 р. розпочалася виробнича практика магістрів спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».
Виробнича практика є невід’ємною складовою навчального процесу, важливим компонентом освітньої підготовки висококваліфікованих фахівців. Її метою є сприяння максимальному наближенню студентів до умов конкретних установ та організацій, до вирішення реальних проблем, що стоять перед ними у сфері міжнародної діяльності. Вона також покликана створити кожному студенту необхідні умови для глибокого вивчення теми кваліфікаційної магістерської роботи, підбору необхідного матеріалу для написання тексту кваліфікаційної роботи, його систематизації та аналізу.
14 серпня 2023 р. на кафедрі міжнародних відносин і суспільних наук відбулися збори, на яких обговорювалися питання організації та проведення виробничої практики. На зборах були присутні т.в.о. завідувача кафедри Хвіст Віктррія Олексіївна, керівник практики Любовець Олена Миколаївна, куратор групи Асатуров Сергій Константинович і студенти-магістри.

Студентів ознайомили з термінами проведення практики, окреслили основні мету та завдання, роз’яснили, яку звітну документацію необхідно здавати по закінченню практики. Значна увага була приділена методичним питанням написання кваліфікаційної магістерської роботи. Студенти прослухали інструктаж із безпеки життєдіяльності в умовах військових дій.

Всі студенти були розподілені на бази практики: навчально-науковий центр міжнародної діяльності НУБіП України; Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України; Український інститут політики, ТОВ «Неруд-спецзапчастна Україна», ТОВ «Факторінг Фінанс», ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».
Збори пройшли в конструктивній атмосфері.

 

 

Олена Любовець,
професор кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook