1 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ ПРОВЕДЕНО ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА "ПАТОФІЗІОЛОГІЇ ТА ІМУНОЛОГІЇ ТВАРИН" КАФЕДРИ ХІРУРГІЇ І ПАТОФІЗІОЛОГІЇ ІМЕНІ АКАДЕМІКА І. О. ПОВАЖЕНКА

2 березня 2023 року
Хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка

   1 березня 2023 року за ініціативи наукового керівника "Патофізіології та імунології тварин" факультету ветеринарної медицини старшого викладача кафедри хірургії і патофізіології імені академіка І. О. Поваженка Бокотька Романа Романовича, проведено засідання студентського наукового гуртка з організаційних питань та наукової тематики, щодо проведення подальших наукових досліджень в новому навчальному семестрі.

   На онлайн-зустрічі гуртка були присутні члени кафедри та студенти-гуртківці.
   Науковий гурток є формою опановування майбутніми фахівцями навичками наукового дослідження. Робота у науковому гуртку має творчий характер і виховує у студента якості дослідника, збагачує і закріплює знання й уміння студентів, готує їх до розв’язання завдань, які мають практичне значення для ветеринарної та гуманної медицини.

   За результатами роботи гуртка відбулось обговорення проблем студентів щодо наукових навичок, організаційну науково-дослідну роботу, роботу щодо доповідей наукових конференцій, конкурсів, круглих столів та виставок. Результатом обговорення є визначення студентами спільно з провідним викладачем кафедри (фахівцем у визначеній проблематиці) напрямів розв'язання зазначених проблем та публікація наукових праць.
   Робота у гуртку забезпечує необхідне поєднання масових форм роботи (бесіди, диспути, обговорення доповідей тощо) з обов’язковим дослідженням кожним студентом індивідуальної теми.

   Студенти наукового гуртка "Патофізіології та імунології тварин" факультету ветеринарної медицини пропонували кандидатів, щоб подати пропозиції завідувачу кафедри, голові НДІ інституту на отримання іменних стипендій (премій), дипломів та інших заохочень для студентів-дослідників.
   Разом з науковим керівником обговорили підготовку наукових праць членів Гуртка, щодо публікацій тез, статей, патентів тощо.

   Домовились, що для систематичної науково-дослідної роботи Гуртка "Патофізіології та імунології тварин" факультету ветеринарної медицини раз у тиждень зустрічатимемось для наукових досліджень і обговорень нагальних питань тематичного характеру, які відіграють важливе значення у науковій діяльності кафедри хірургії і патофізіології імені академіка І. О. Поваженка.

ВІРИМО У ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ !!!
СЛАВА УКРАЇНІ !!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА !!!
СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ !!!

Студентка 6 групи 1 курсу:
Марчишина Ірина
Керівник гуртка:
Бокотько Роман

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook