Популяризація НУБіП України та спеціальності «Міжнародні відносини» в складних сучасних умовах воєнного часу

25 листопада 2022 року

За годину до повітряної тривоги, в занадто складних умовах українського життя вже традиційно, кафедра міжнародних відносин і суспільних наук гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України відкрила свої двері для учнів шкіл в онлайн-форматі.
На захід завітали старшокласники з різних регіонів України: учні 10-х класів – з ознайомчою метою, а учні 11-х класів – з метою визначитися зі спеціальністю та навчальним закладом для майбутнього вступу. Зокрема, були представники, які змогли доєднатись з Київського Еколого-природничого ліцею №116 та Вишгородського ліцею №1. Окрему подяку за активну співпрацю та допомогу в організації нашого профорієнтаційного заходу висловлюємо Гармаш Антоніні Іванівні, учителю географії вищої категорії Київського Еколого-природничого ліцею №116 та Тимченко Олегу Івановичу директору й Кічі Аллі Анатоліївні заступнику директора з виховної роботи Вишгородського ліцею №1.
Завідувач кафедри міжнародних відносин і суспільних наук професор Шевчук Олександр Володимирович звернувся до гостей з вітальним словом, а колектив кафедри міжнародних відносин і суспільних наук (доценти Сєкунова Ю.В., Хвіст В.О., Лановюк Л.П.) надав докладну інформацію щодо спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та про переваги навчання й здобуття освіти саме на нашому факультеті, про ті великі можливості, які отримує кожен студент для навчання, саморозвитку і дозвілля.

     

Студентка групи МВ-21002 Анікіна Арина запропонувала цікаву презентацію про спеціальність та кафедру. Про характерні особливості спеціальності «Міжнародних відносин» та її роль в сучасних геополітичних процесах розповіла студентка МВ-21001 Єрмакова Маргарита. Майбутні абітурієнти отримали інформацію про пріоритетні напрями навчання, подвійні дипломи, безкоштовне стажування за кордоном, вивчення іноземних мов, проживання в гуртожитку, підготовчі курси до вступу в НУБіП України, Олімпіаду для вступу в університет та перспективи подальшого працевлаштування.

          

          

          

          

Дякуємо всім, хто взяв участь у заході!

Нагадуємо, що ми завжди відкриті до діалогу, тому, якщо залишилися питання, чи потрібна консультація – звертайтеся до нас за контактами:
Адреса: 03041, м. Київ, вул. Генерала Родімцева, 19, навчальний корпус № 1, кімнати 54, 55, 56.
Тел.: (044) 527-81-16, 527-81-71
Електронна пошта: [email protected]

 

Кафедра міжнародних відносин і суспільних наук
у соціальних мережах


                    

 

 

 

 

Юлія Сєкунова,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook