Команда гуманітарно-педагогічного факультету переможець 66-ї спартакіади студентів НУБіП України з міні-футболу

1 вересня 2022 року
   Протягом 18-31 серпня 2022 року на стадіоні НУБіП України проходили змагання серед студентів з міні-футболу. Цим захопливим, емоційним і видовищним видом спорту розпочалась 66-та спартакіада студентів НУБіП України 2022-2023 навчального року. Цьогорічна спартакіада особлива і увійде в історію, як символ патріотизму і незламності української молоді під час військових дій у нашій країні. 
   В змаганнях взяли участь 14 факультетів і ННІ нашого університету. На першому етапі команди були розподілені на чотири підгрупи і лише по дві команди з кожної групи проходили до наступного кола змагань – ¼ фіналу. Серед них збірні факультетів і ННІ: гуманітарно-педагогічного; землевпорядкування; аграрного менеджменту; механіко-технологічного; ветеринарної медицини; енергетики, автоматики і енергозбереження; економічного і харчових технологій та управління якістю продукції АПК.
   У півфінальних поєдинках команди грали дуже зважено і водночас, намагалися проявити максимальну майстерність і жагу до перемоги, адже кожен необережний рух вартував місця у фіналі. 
   У першому півфіналі зустрічалися збірні гуманітарно-педагогічного і механіко-технологічного факультетів. Нульовий рахунок утримувався майже протягом всього матчу. Лише в другій половині другого тайму, з пенальті, рахунок відкрила команда гумагітарно-педагогічного факультету. Це надало спортсменам впевненості і до фінального свистка гуманітарії ще двічі забивали у ворота суперників. У підсумку 3:0, впевнена перемога і місце в золотому фіналі.
   У другому півфіналі зустрічалися команди факультетів землевпорядкування та аграрного менеджменту. Менеджери досить впевнено розпочали гру і з перших хвилин матчу намагалися захопити ініціативу. Але команда факультету землевпорядкування міцно тримала оборону і гра, в першому таймі, проходила досить рівно. Другий тайм розпочався з впевнених атак факультету аграрного менеджменту, які і привели команду до перемоги та фіналу. 4:1 на їх користь!
 
   Фінальна частина змагань зібрала велику кількість вболівальників та глядачів. Палка підтримка додавала наснаги і впевненості гравцям, які віддячували гостям чудовою грою та красивими гольовими моментами.
   У матчі за третє місце зустрічалися команди факультетів землевпорядкування і механіко-технологічного. Володарями бронзових нагород з впевненою перемогою 5:0 стали футболісти факультету землевпорядкування. Механіко-технологічний факультет посів четверте місце.
 
   У фінальному матчі обидві команди факультетів гуманітарно-педагогічного і аграрного менеджменту мали у складі досвідчених гравців у футбол, обидві команди боролися тільки за перемогу і демонстрували чудову, майстерну і тактичну гру. Перший гол забили гуманітарії у середині другого тайму. Та спортсмени факультету аграрного менеджменту не збиралися здаватись і на останній хвилині гри зрівняли рахунок. Доля чемпіонського кубку вирішилася у серії післяматчевих пенальті, де команда гуманітарно-педагогічного факультету виявилася більш впевненою і влучною.
 
 
   Перемога і чемпіонський кубок, який вручив ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко, у гуманітаріїв, а срібні нагороди отримали футболісти факультету аграрного менеджменту.
 
 
   Досить впевнено та цікаво коментував фінальні матчі Микола Бондаренко, студент гуманітарно-педагогічного факультету, спеціальності журналістика.
 
   Вітаємо призерів і переможців змагань. Наші студенти вкотре довели, що ми разом будуємо сильну, спортивну і вільну Україну. Усі свої досягнення спортсмени присвятили нашим мужнім захисникам зі ЗСУ.
 
Олена Отрошко,

старший викладач кафедри фізичного виховання
Фото: Анастасія Тихонович
 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook