Ангеліна Лендел: мрію створити власні технології роботи з квітами

15 серпня 2022 року
   Позитивна і світла дівчина Ангеліна Лендел із Закарпаття приїхала до приймальної комісії НУБіП разом з батьками, аби подати заяву на вступ на спеціальність «Садово-паркове господарство». Бо хоч і живе близько до тієї ж Польщі, та навчатися, жити і працювати хоче в рідній Україні. Тому й привезла відразу оригінали документів.
 
   Садово-паркове господарство як майбутній фах обрала ще три роки тому, тож після закінчення школи питання вибору вже не стояло. Я цікавлюсь ландшафтним дизайном і обожнюю квіти. Ми родиною вирощуємо їх на продаж і для краси, звісно. Працюємо всі разом – я, тато і мама. А тато, до того ж зварювальник, і робить теплиці для наших квітів. Цього року, наприклад, посадили багато петуній, тюльпанів і хризантем. Доглядаючи за різними квітами роками, багато про них дізналася. І ще раз переконалася: це дійсно моє, справа, якою хочу займатися. Мрію створити власні технології роботи з квітами. Можливо, такі, що полегшать догляд за ними. А чому б і ні? І для цього потрібні нові якісні знання та навички. Тому здобути вищу освіту вважаю необхідністю.
   Коли почала вивчати українські університети, які готують фахівців з садово-паркового господарства, виявила: провідним у цій сфері є НУБіП. І дуже зраділа, коли зрозуміла, що знаходиться він у Києві – місті, де завжди мріяла навчатися. Переконана: Київ – місто перспектив. І навіть війна це моє переконання не змінила.
 

Ірина Кушніренко 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook